Pierwsze urodziny Good Time Day Spa w Poznaniu

Poszukujesz miejsca, w którym bez reszty będziesz mogła oddać się chwilom relaksu i odprężenia? Poznaj Good Time Day Spa – jedno z najbardziej prestiżowych SPA w Polsce i wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Poznania, które w tym roku świętuje swoje pierwsze urodziny.

Good Time Day Spa to ekskluzywna sieć SPA, pionier w światowych, nieinwazyjnych metodach wyszczuplania, ujędrniania, anty-age i healthy-age, przynoszących trwałe efekty poprawy wyglądu i sylwetki. Wizyta w Good Time Day Spa to doświadczenie piękna i innowacyjności w atmosferze relaksu i luksusu.

Poznańskie Good Time Day Spa może pochwalić się niezwykłym wyróżnieniem, gdyż zostało nagrodzone przez Jury jednego z najbardziej prestiżowych i niezależnych konkursów w branży beauty, organizowanego przez miesięcznik „Twój Styl“, nagrodą SPA DOSKONAŁE 2015.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że nasza praca, zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół została doceniona przez jedną z najbardziej prestiżowych i niezależnych nagród wydawanych przez „Twój Styl”. To daje nam jeszcze większą energię do działania! – mówi Katarzyna Głydziak, właścicielka i manager Good Time Day Spa w Poznaniu.

Z okazji swoich pierwszych urodzin, Good Time Day Spa organizuje wyjątkowy event z pokazem mody oraz warsztatami kreowania perfum i degustacjami francuskich szampanów. Zapowiada się elegancki i wysublimowany wieczór w wyjątkowym towarzystwie. Z radością informujeme, że patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje nasz portal! Oczekujcie fotorelacji..