Springfield „My Perfect Summer #JoinThisWave”

Springfield, prezentuje nową kampanię “My Perfect Summer #JoinThisWave”. W rolach głównych modowych virali występują: Mario Casas i Úrsula Corberó. Oboje są doskonałymi przedstawicielami obecnej generacji młodych, pełnych energii ludzi. Oboje rozprzestrzeniają letnią, pozytywną energię na co dzień , dzień po dniu.

Kluczowy moment światowej kampanii przypada na okres między Majem a Sierpniem. Wtedy też pojawiać się będą kolejne elementy kampanii na myspringfield.com
Plan zdjęciowy miał miejsce na słonecznych plażach wybrzeża Cádiz. To miejsce zostało wybrane, by podkreślić śródziemnomorskiego ducha marki z dobrymi wakacyjnymi wibracjami, którymi należy cieszyć się każdego dnia.

Kampania inspirowana jest lifestylem wschodniego wybrzeża Kalifornii oraz filmem z 1966 roku The endless summer. Wtedy film przedstawiał optymistyczne podejście serferów do życia, którzy poszukiwali idealnej fali. Marka Springfield promuje właśnie taki pozytywny styl, skierowany do pokolenia millenijnego i zaprasza do przyłączenia się do tej fali oraz dzielenia się swoimi perfekcyjnymi momentami za pomocą mediów społecznościowych takich jak np. Instagram. Dzięki temu marka odświeża oryginalny wizerunek za pomocą dzisiejszych narzędzi komunikacji.

NIE KOŃCZĄCA SIĘ FALA VIRALI

Mario Casas i Úrsula Corberó grają główne role w serii 7 krótkich filmów obrazujących niepowtarzalne momenty ich perfekcyjnego lata.

Za pomocą tych virrali marka zamierza zachęcić całą Hiszpanie oraz wszystkie kraje, w których jest obecna, do dzielenia się tą pozytywną falą. Główną sceną dla tej akcji stanie się Instagram, a marka zaprosiła niektórych modowych liderów do przyłączenia się do kampanii. Ma to na celu promowanie tego ruchu oraz zwiększenie zaangażowania publiczności w przesyłanie zdjęć i bumerangów z hasztagiem: #JoinThisWave
Poprzez kampanię My Perfect Summer, Springfield chce nawiązać bezpośredni kontakt z młodymi odbiorcami w najbardziej nowoczesny, dobrze im znany i naturalny sposób komunikacji.

Filmy znajdujące się na stronie pozwolą użytkownikom swobodnie serfować od jednego do kolejnego- znajdującego się na stronach naszych gwiazd. Springfield twierdzi, że oczywisty sposób deklaracji marki jako dla CIEBIE” i mówiącej językiem “takim jak TY, dostępnym w różnych miejscach i formach. Dla Springfield’a jest istotne, by dotrzeć do nowej millenijnej generacji konsumentów.

DWOJE IDEALNYCH AMBASADORÓW.

Mario Casas i Úrsula Corberó reprezentują nie tylko ciekawe aspiracje, ale również pozwalają marce dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców postrzegającego ich jako młodych, otwartych, ambitnych ludzi, inspirujących swoim zawodowym życiem. Kochają ich wszyscy między 6 a 60 rokiem życia. Na światową skalę są oni doskonałym przykładem odkrywców z optymistycznym usposobieniem.” -twierdzi Springfield.

Oboje są w kluczowym momencie swojej kariery i dają temu wyraz poprzez zdjęcia, pozwalając fanom na śledzenie ich codziennej rutyny” oraz pokazując wyjątkowe momenty w ich życiu.

Jest to kampania, która doskonale oddaje emocjonalny profil naszej marki. Jest wyrazem prawdziwego ducha marki Springfield, opartego na prostych, inspirujących pomysłach na to by każdy dzień był wyjątkowy, jeśli tylko żyjesz w naturalny, swobodny dla siebie sposób, skupiając się na pozytywnych stronach życia i ludziach grających kluczową rolę w nim– dodaje Alexandra Franco, szef działu marketingu. Mario to ciekawski odkrywca z bardzo otwartym umysłem. Mężczyzna, który bardzo poważnie traktuje swoje pasje, cieszy się i traktuje każdy moment dnia w bardzo osobisty sposób. Jest osobą bardzo naturalną, trochę cichą, lecz nie tworzącą żadnych barier.

Úrsula jest wesołą, zabawną i spontaniczna kobietą. Jest energią w czystej postaci oraz niespodzianką przez cały czas. Jest zawsze gotowa do przyjęcia nowych wyzwań, do poznawania nowych ludzi, do tworzenia przyjaźni i dzielenia się z nimi tym, co najlepsze w życiu” – deklaruje marka i przyznaje, że współpraca z ikonami hiszpańskiego millenijnego pokolenia, młodych, dorosłych, pewnych siebie ludzi- to ogromny zaszczyt.

Obecnie Mario Casas jest pochłonięty promowaniem pełnometrażowego filmu, w którym zagrał ostatnio, a Úrsula Corberó -grą w kolejnych odcinkach najpopularniejszego serialu w hiszpanii. Oboje zgodzili się wziąć udział w kampanii marki Springfield i promować współczesne dążenie do idealnej fali oraz zapraszać ludzi z całego świata by razem z nimi czuli się jak najlepiej tego lata.

Zdjęcia, do tych filmów reklamowych, które będą wyświetlane w hiszpańskiej telewizji oraz w internecie na całym świecie miały miejsce w kwietniu w Cádiz, na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Kampania będzie promowana poprzez reklamy prasowe, reklamy zewnętrzne i oczywiście online, social media. W dniu 5 maja marka oficjalnie zaprezentowała modowe filmy na specjalnym evencie z Mario Casas’em, instagramerami, oraz innymi gwiazdami ze świata artystycznego I prasy Hiszpanii i Portugalii.