Magda Hasiak – Swing of things | lato 2016

W tym sezonie Magda Hasiak na nowo odkrywa lato w mieście. Wakacje to czas nowych doświadczeń i smakowania życia, dlatego projektantka przekłada inspiracje egzotycznymi podróżami na swobodny, miejski styl. Lato przywołuje mocnymi kolorami i przyciągającymi wzrok detalami najnowszej kolekcji Swing of things.

Wakacyjna odsłona marki to przede wszystkim kolor. W tym sezonie klasycznym odcieniom szarości towarzyszą nie tylko ponadczasowe biel oraz czerń, ale również intensywny oranż i subtelny, łososiowy pomarańcz. Swing of things to również wygoda – bez względu na okoliczności. Kobiecym elementom nie brakuje sportowego zacięcia. Królują funkcjonalne rozwiązania. Oversize’owe kurtki posiadają zamki, które zmieniają nieco ich formę, dzięki dopracowanym cięciom, t-shirt z plisą można nosić na dwa sposoby. To rzeczy, które nadążają za tempem życia i naszymi potrzebami.

Latem poszukujemy inspiracji; jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, dlatego w kolekcji pojawiają się niespotykane do tej pory formy. Projektantka na nowo odkrywa siłę detali: smaku dodają charakterystyczne dla marki asymetrie, zwiewne plisy. Pozornie proste sylwetki zaskakują niebanalnymi rozwiązaniami. Wzrok przyciągają mocne akcenty: pomarańczowy kołnierzyk jednej z sukienek, charakterystyczne, krótkie kurtki o trapezowym kroju. W Swing of things grają także faktury: mat łączy się z subtelnym błyskiem. Pojawia się też wakacyjna odsłona pasków. To propozycje, które urozmaicą każdą letnią garderobę.

Poszczególne modele noszą nazwy przypraw – tych przywiezionych z egzotycznych wypraw i przypominających o naszych wakacyjnych przygodach. W mocnych barwach kolekcji znaleźć można smak i wakacyjne inspiracje. Swing of things to skumulowana energia koloru.

Zdjęcia: Moiz
Modelka: Lina | GagaModels
Makijaż i fryzura: Weronika Hadyńska
Stylizacja: Magda Hasiak