Wiosenna metamorfoza z Galerią Krakowską

Wiosna to idealny czas, by podejmować odważne decyzje. Dla wszystkich osób, spragnionych niezapomnianych wrażeń i pozytywnych zmian, Galeria Krakowska przygotowała wyjątkowy konkurs. „Wiosenna metamorfoza”, przeprowadzona pod okiem stylistki, to prosty sposób na odnalezienie własnego stylu i spełnienie marzeń o zmianie wizerunku.

 wiosenna metamorfozaProfesjonalnie dobrana stylizacja, eksponująca atuty sylwetki, nowa fryzura i makijaż uzupełniający całość nie tylko wprowadzą w dobry nastrój, ale sprawią, że każda kobieta poczuje się atrakcyjnie . Okazją do zmiany wizerunku jest konkurs Galerii Krakowskiej „Wiosenna metamorfoza”, skierowany do kobiet, chcących odmienić swój wygląd.

Aby wziąć w nim udział i skorzystać z porad stylistki, wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś przejść wiosenną metamorfozę z Galerią Krakowską?” oraz dołączyć dwa zdjęcia. Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem fanpage’u Galerii Krakowskiej do 15 kwietnia.

Nagrody w konkursie to 1500 zł na zakupy w Galerii Krakowskiej,  konsultacje stylizacyjne od GOShA Team, makijaż od Clinique, nowa fryzura od Jean Louis David oraz manicure od ManiPedi. Podsumowaniem konkursu będzie profesjonalna sesja zdjęciowa, która uwieczni efekty „Wiosennej metamorfozy”.