Najnowsze trendy sezonu Pokazy kolekcji wiosna/lato w Zielonych Arkadach

Zielone Arkady to miejsce o różnorodnej i unikalnej ofercie. Swoje najnowsze modowe propozycje przedstawią podczas pokazu kolekcji wiosna/lato 2016, który odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia. Zaprezentowane zostaną wówczas najgorętsze trendy nadchodzącego sezonu. Warto w tych dniach wybrać się do centrum na zakupy, tym bardziej, że każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad stylistów. Wydarzenie poprowadzą znana fotomodelka Omenaa Mensah oraz popularna stylistka telewizyjna Joanna Horodyńska. To będzie weekend pełen modowych inspiracji.

 Pokaz mody_plakatPomimo znaczących różnic pomiędzy Nowym Jorkiem, Mediolanem czy Paryżem projektanci topowych marek są wyjątkowo zgodni co do tendencji na najbliższy sezon.  Różnorodność
i dowolność w modzie jest na czasie. Dlatego też Zielone Arkady, będące miejscem promowania najnowszych modowych trendów,  postanowiły zorganizować wydarzenie, podczas którego przedstawione zostaną najmodniejsze stylizacje tegorocznego sezonu wiosna/lato.

Odwiedzający Zielone Arkady mogą spodziewać się ciekawych propozycji modowych w oryginalnym wydaniu, zgodnych z najnowszymi trendami. Serdecznie zapraszam na pokaz mody a także na zakupy, szczególnie, że nasze centrum proponuje najbogatszą w Bydgoszczy ofertę marek modowych – zapowiada Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad.

 

Pokazowi towarzyszyć będzie znana muzyka filmowa oraz oprawa taneczna w wykonaniu Grupy Atelie, której pokazy łamią wszelkie konwencje, łącząc taniec z elementami akrobatyki. Zarówno
w sobotę jak i niedzielę, w godzinach 13:00-18:00
, odbędą się odsłony pokazu mody. Sobotni pokaz poprowadzi Omenaa Mensah, modelka oraz prezenterka telewizyjna. W Niedzielę Zielone Arkady odwiedzi Joanna Horodyńska.

Podczas wydarzenia, będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów, którzy w sobotę i niedzielę w godz. 13.00 – 18.00 opowiedzą jak stworzyć niebanalną stylizację zgodną nie tylko z nadchodzącymi trendami, ale również swoim własnym, niepowtarzalnym stylem.

Dla wszystkich lubiących buszować po sklepach w poszukiwaniu modowych nowinek, Zielone Arkady przygotowały konkurs „SZYBKIE ZAKUPY, SZYBKA STYLIZACJA” z udziałem Joanny Horodyńskiej, znana jako komentatorka kreacji największych polskich gwiazd. Spośród osób, które do 6 kwietnia prześlą za pomocą specjalnej aplikacji na fanpage Galerii
3-4 zdjęcia własnych stylizacji, wybranych zostanie 5 finalistów. Każdy z nich otrzyma bon na kwotę 400zł i będzie miał 2 godziny, aby skompletować w Zielonych Arkadach własny outfit na zadany temat. Joanna Horodyńska wspólnie z jury oceni kreatywność, zgodność stylizacji
z tematem oraz nie przekroczenie limitu pieniężnego. Osoba, która najlepiej wypełni zadanie, otrzyma dodatkowy bon o wartości 1000 zł do wykorzystania na terenie Galerii.

Zielone Arkady to miejsce o unikalnej i różnorodnej ofercie, dlatego też wydarzenie będzie okazją do zaczerpnięcia mnóstwa modowych inspiracji. Warto jednak pamiętać, że moda nie tworzy sztywnych ram i wzorów do naśladowania, ale pobudza do swobodnego wykorzystania panujących trendów i nadania im własnego, niebanalnego stylu. Przekonają się o tym bydgoszczanie odwiedzający w najbliższy weekend Zielone Arkady.