To będzie dobry Dzień dla Kobiet w Starym Browarze

Po raz kolejny Stary Browar wraz z Dojrzewalnią Róż i Pracownią Psychoedukacji „Moc Poznania”, organizatorem Festiwalu PROGRESSteron, zaprasza na specjalny dzień dedykowany ambitnym paniom. Wypełnią go spotkania z trenerami rozwoju osobistego, doradcami wizerunku i specjalistami od dbałości o formę fizyczną i psychiczną. W tym roku tematem przewodnim spotkania będzie „#Ta jedna rzecz w życiu kobiety” czyli poszukiwanie tego, co może znacząco zmienić nasze życie. Nie zabraknie również autorskiej akcji shoppingowej Starego Browaru „Ty i przyjaciółki”, w ramach której tylko raz w roku, z okazji Dnia Kobiet, robiąc zakupy w gronie przyjaciółek można otrzymać rabaty nawet do 25 procent. Potrwa ona aż 4 dni.

Dzień dla Kobiet w Starym Browarze fot. Wittchen Jakub (2)W sobotę 5 marca warto znaleźć czas dla siebie i zainspirować się na niezwykłych spotkaniach z najlepszymi trenerkami rozwoju osobistego z Dojrzewalni Róż. Odbędą się one na Szachownicy Starego Browaru. Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga zapisów.

PROGRAM:

9.00-11.00 – Relaksacyjny koncert mis i gongów tybetańskich

Medytacja przy dźwiękach gongów, tybetańskich mis i charyzmatycznego głosu artystki Magdaleny Pfeifer, której intencją jest odnalezienie tej jednej rzeczy w życiu kobiety, ważnej na dany czas albo na całe życie, pozwalającej dotrzeć do celu, który obieramy. Efektem uczestnictwa w koncercie jest głębokie odprężenie, rozluźnienie ciała i umysłu, wyciszenie emocji, uczucie lekkości, spokoju i harmonii ze światem.

12.00-12.15 Uroczyste otwarcie imprezy – krótki koncert mis, gongów i śpiewu intuicyjnego Magdaleny Pfeifer

12.15-12.30 #Ta jedna rzecz w życiu kobiety. Powitanie i wprowadzenie uczestniczek.

Jaka jest ta jedna rzecz, która – jeśli wprowadzę ją w życie, zrobi w nim diametralną różnicę? Jaka jest Twoja jedna rzecz? To pytania, które warto sobie zadać zdaniem Aleksandry Stanek – psycholog, coach, trenerki rozwoju osobistego i dyrektorki poznańskiej edycji Festiwalu Progressteron. Może to być drobnostka, codzienna praktyka albo działanie, dzięki któremu poczujemy zmianę na lepsze.

12.40 – 13.25 Spokój w wielkim mieście – jak się relaksować

O uważności, medytacji i mocy oddechu w radzeniu sobie ze stresem oraz trudnościami dnia codziennego opowie Joanna Nogaj – certyfikowana nauczycielka redukcji stresu (MBSR), nauczycielka medytacji i psycholog. Przedstawi ona także proste techniki, które pomagają odzyskać wewnętrzną równowagę w pełnym napięć, zabieganym świecie.

13.45 -14.15 Strój, który doda Tobie pewności siebie

Na spotkaniu z trenerką kreowania wizerunku Anną Diller uczestniczki dowiedzą się, jak dobrać strój, dzięki któremu będą odbierane jako kobiety pewne siebie oraz jak się ubrać, aby być postrzegane jako profesjonalistki.

14.30 – 15.15 RUSZ JUŻ! Przestań odkładać siebie na potem.

Czy wiesz, że masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz, żeby ruszyć do przodu? Jeśli myślisz: „Skąd, nie jestem przecież dość dobra”, albo „Nie dam sobie rady”, czas na porządki w głowie! Na spotkaniu z doświadczoną managerką i trenerką biznesu oraz certyfikowanym coachem Edytą Jagodzińską – Pawluk dowiemy się, jak to zrobić i ruszyć wreszcie z miejsca. Od zaraz.

15.30 – 16.15 Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty.

Jak stan emocji przekłada się na sposób traktowania siebie i znajdywania w życiu czasu na to, co ważne, uczestniczki dowiedzą się na spotkaniu z Martą Kaim, ekspertką zarządzania sobą i swoją energią w czasie, coachem, mentorką, autorką książki „Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty”.

17.30 – 18.30 Kobieta, emocje i tango. Warsztat taneczny.

„A do tanga trzeba…” Ciebie i Twojej chęci do nauki tego pełnego pasji i zmysłowości tańca. Na zakończenie dnia certyfikowana coach, praktyczka NLP i doświadczona instruktorka tanga Magdalena Samolik zaprasza na warsztat taneczny do „Słodowni +1”, w czasie którego uczestniczące panie lepiej poznają siebie, swoje ciało i swoją kobiecość.

Wszystkie trenerki, z którymi 5 marca będzie można spotkać się w Starym Browarze, współpracują z Dojrzewalnią Róż, która jest organizatorem Festiwalu Rozwoju Osobistego Kobiet „PROGRESSteron”. Jego najbliższa edycja w Poznaniu odbędzie się już w dniach 11-13 marca 2016 r. Więcej informacji: http://www.festiwalprogressteron.pl/poznan/.

W dniach 5-8 marca w kilkudziesięciu sklepach i restauracjach Starego Browaru na panie czeka po raz kolejny bardzo lubiana przez nie akcja „Ty i przyjaciółki”. Płacąc za zakupy w gronie przyjaciółek otrzymają następujące rabaty: Ty + 1 przyjaciółka – 5% rabatu, Ty + 2 – 10%, Ty + 3 – 15%, Ty + 4 – 20 % rabatu, Ty + 5 przyjaciółek aż 25 % rabatu. Pełna lista miejsc biorących udział w akcji dostępna będzie na Facebooku, w newsletterze oraz w Punktach Informacyjnych Starego Browaru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj