Fundacja AKOGO? i Businesswoman & Life już po raz 5 dla najmłodszych

Wydano piątą edycję kalendarza „Businesswoman & Life”, za którego przygotowanie odpowiada fundacja Ewy Błaszczyk Akogo? oraz wydawnictwo Businesswoman & Life. 12 grudnia odbyła się uroczysta gala charytatywna zwieńczająca całe przedsięwzięcie. Dzięki  przeprowadzonej licytacji zebrano ponad 50 tysięcy zł, które przekazane zostaną na rzecz podopiecznych fundacji Akogo?. W całym przedsięwzięciu uczestniczyła także firma Semper.

Po raz kolejny świat gwiazd i biznesu połączyły siły aby pomóc potrzebującym. Kalendarz Businesswoman & Life 2016 to inicjatywa, w którą jak co roku zaangażowały się gwiazdy znane ze sceny muzycznej czy teatralnej m.in. Anna Wyszkoni, Roma Gąsiorowska czy Maryla Rodowicz, a także przedstawicielki świata biznesu – Agnieszka Rabiańska – dyrektor finansowy Amgen Polska Sp. z o.o., czy Wioletta Jankielewicz – założycielka i prezes ALFATEC.

W całą akcję włączyła się również firma Semper, która współtworzyła 10 stylizacji bohaterek tegorocznej edycji. Semper to marka z tradycją, która już od ponad 25 lat tworzy ubrania z myślą o kobietach, które pragną poczuć się pięknie i wyjątkowo – co idealnie opisuje bohaterki tegorocznego kalendarza.

Podczas gali charytatywnej 12 grudnia nie tylko odbyła się premiera, ale także licytacja kalendarza, w wyniku której udało się zebrać aż 57 tys. zł. Wspomniana kwota, a także cały dochód pochodzący ze sprzedaży kalendarza przekazane zostaną na rzecz fundacji Akogo?, pomagającej dzieciom przebywającym w śpiączce.

Kalendarz Businesswoman & Life nabyć można w salonach Empik i za pośrednictwem strony businesswomanlife.pl oraz akogo.pl w cenie 30 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj