Shop Local modnie,lokalnie,świadomie

Nowy Rok to czas na robienie nowych postanowień i robienie porządków w swoim życiu. Warto również zadbać o odświeżenie swojej garderoby, wyrzucenie tego, co zbędne i kupienie tego, co będzie nam nieodzowne. Tragi SHOP LOCAL!, które odbędą się od 15 do 17 stycznia w Blue City, są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących nowości, jakości i ciekawych rozwiązań.

 Na przestrzeni ostatnich dwóch lat SHOP LOCAL! dało się poznać jako inicjatywa zrzeszająca wszystkich zainteresowanych świadomą konsumpcją.  SHOP LOCAL! udowadnia, że łączenie mody ze sklepów sieciowych z kolekcjami projektantów jest świetną zabawą i przede wszystkim daje nietuzinkowe, unikatowe efekty.  Co ważne, SHOP LOCAL! to nie tylko moda, to także okazja do zakupów i rozmowy z  wystawcami z branży eko (kosmetyki), designerami oraz małymi, rodzimymi firmami produkującymi dla najmłodszych.

W wydarzeniu udział weźmie trzydziestu pięciu wystawców, którzy swoimi projektami i działaniami udowadniają, że Made in Poland oznacza dobre wzornictwo i wysoką jakość.

BC 2016 KV shop local styczen 02