Sukces Polki, Kasi Włodarek w konkursie Miss Model Of The World 2015

W minioną sobotę, 31 października odbyła się 27 edycja międzynarodowego konkursu piękności Miss Model Of The World 2015. Polską reprezentantką w wyborach 24 letnia Katarzyna Włodarek z Wielunia.

Nasza kandydatka odniosła wielki sukces – znalazła się w ścisłej grupie półfinalistek konkursu oraz otrzymała tytuł specjalny Miss Model Of The Best Skin (Miss Najpiękniejszej Cery). W gali finałowej wyborów wzięło udział ponad 60 kandydatek z całego świata. Główny tytuł zdobyła Miss Wybrzeża Kości Słoniowej. Na finale uczestniczki zaprezentowały się w strojach narodowych, sukniach wieczorowych i kostiumach kąpielowych. Projektantkami głównych sukni naszej Miss były Maja Kotecka i Aldona Konieczna.

Katarzyna Włodarek jest zdobywczynią tytułu I Wice Miss Województwa Łódzkiego 2014 i II Wice Miss World Poland 2015. Kasia w tym roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i otrzymała tytuł lekarza medycyny. W przyszłości chciałaby pracować z dziećmi, dlatego planuje podjęcie specjalizacji z kardiologii bądź neurologii dziecięcej. Czas spędza aktywnie, regularnie chodzi na siłownię, jeździ na rowerze, a zimą na łyżwach i nartach. Jej pasją, która daje jej nie tylko dużo frajdy, ale także pomaga w dbaniu o sylwetkę jest pole dance. W wolnych chwilach uczy się rysunku, uwielbia także literaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj