Katarzyna Włodarek polską reprezentantką w konkursie Miss Model Of The World 2015

Polską reprezentantką w 25 edycji międzynarodowego konkursu piękności Miss Model of The World 2015 jest 24 letnia Katarzyna Włodarek z Wielunia. Finał konkursu odbędzie się już 31 października w Chinach. Weźmie w nim udział ponad 60 kandydatek z całego świata. Obecnie panującą Miss jest Shelynne Paige Hoyt ze Stanów Zjednoczonych.

Od 12 października Kasia jest w Chinach na zgrupowaniu konkursu Miss Model Of The World. Finalistki mają za sobą m.in. oficjalną sesję zdjęciową, prezentację w strojach narodowych i sukniach wieczorowych. Znalazł się także czas na relaks oraz podróż i zwiedzanie Chin. Współlokatorką naszej Kasi jest Miss USA. Aktualnie trwają ostatnie przygotowania i próby do gali finałowej.

Katarzyna jest zdobywczynią tytułu I Wice Miss Województwa Łódzkiego 2014 i II Wice Miss World Poland 2015. Kasia w tym roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i otrzymała tytuł lekarza medycyny. W przyszłości chciałaby pracować z dziećmi, dlatego planuje podjęcie specjalizacji z kardiologii bądź neurologii dziecięcej. Czas spędza aktywnie, regularnie chodzi na siłownię, jeździ na rowerze, a zimą na łyżwach i nartach. Jej pasją, która daje jej nie tylko dużo frajdy, ale także pomaga w dbaniu o sylwetkę jest pole dance. W wolnych chwilach uczy się rysunku, uwielbia także literaturę.

id 58978

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj