ELITE MODEL LOOK POLAND 2015 – OSTATNI CASTING W WARSZAWSKIM PLACU UNII

W sobotę, 18 lipca br. w Plac Unii City Shopping odbędzie się casting do ELITE MODEL LOOK POLAND. Warszawa jest ostatnim miastem w Polsce, w którym organizatorzy tegorocznej edycji tego prestiżowego międzynarodowego konkursu poszukiwać będą przyszłych top modelek, dając im szansę na karierę na miarę Gisel Budchen czy Sigrid Argen.

ELITE MODEL LOOK POLAND 2015

Casting odbędzie się 18 lipca w godzinach 11.00 – 18.00 w centrum handlowym Plac Unii City Shopping (ul. Puławska 2). Mogą wziąć w nim udział dziewczęta w wieku od 14 do 22 lat, o wzroście minimum 172 cm. Scouci agencji Elite oceniać będą m.in. fotogeniczność, osobowość i naturalne piękno, a także potencjał kandydatki w kontekście aktualnych trendów w modelingu.

Uczestniczki castingów powinny być bez makijażu oraz mieć ubranie, które pozwoli na ocenienie ich sylwetek (legginsy lub obcisłe jeansy i T-shirt). W przypadku dziewcząt niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów.

„Od wielu lat w modelingu nie szukamy żadnego określonego typu urody. Pierwszym najważniejszym kryterium wyboru jest wzrost – to pozostaje niezmienne, liczy się również dobra figura.  A kolejne kryteria? To już jest sprawa bardzo indywidualna. Nasi scouci zwracają uwagę na wiele cech – te, których dziewczyny zazwyczaj się wstydzą, jak piegi, rude włosy, „ostry” nos, przerwa między zębami często w modelingu stają się ich atutami. Dlatego zachęcam do przyjścia – defekt urody wg nastolatki, może okazać się jej atutem wg profesjonalisty” – mówi Agnieszka Stańczyk, Dyrektor konkursu Elite Model Look Poland.

Dodatkowo jest możliwość przesłania swojej aplikacji on-line na www.elitemodellook.com.pl poprzez zakładkę „Weź udział” (zgłoszenia przyjmowane są do 18 lipca). Na stronie znajdują się również szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek a także wyżej wspomniana zgoda dla niepełnoletniej uczestniczki.

Zapraszamy także na nasz FB – www.facebook.com/EliteModelLookPolska

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj