Relacja z wielkiego otwarcia Wyzwania Smaku Pepsi w Warszawie

Wielkie otwarcie nowej odsłony Wyzwania Smaku Pepsi, które odbyło się 27 czerwca br. na placu Dworca Śródmieście w Warszawie było naprawdę kosmiczne!  Uczestnicy eventu wraz z najlepszymi tancerzami z Egurolla Dance Studio ułożyli kolorowy, dynamiczny symbol, który dwukrotnie zarejestrowała kamera UrtheCast z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej! Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również unikalna, trójwymiarowa Arena Wyzwania Pepsi. Ponadto tysiące uczestników eventu świetnie się bawiło podczas „ślepych testów” smaku wybierając ten napój typu cola, który bardziej im smakował. Ale to dopiero początek wakacyjnej zabawy. Po wielkim otwarciu w Warszawie kultowa akcja Wyzwanie Smaku Pepsi rusza w Polskę i odwiedzi aż 40 miast!

Kosmiczne otwarcie

To była niezwykła chwila – mieszkańcy Warszawy mieli szansę stać się częścią wyjątkowego filmu zarejestrowanego z kosmosu! Uczestnicy eventu świetnie się bawili z najlepszymi tancerzami z Egurolla Dance Studio trenując choreografię, a po finalnym odliczaniu ułożyli dynamiczny i kolorowy symbol, który zarejestrowała kamera UrtheCast. Materiał nagrany w Warszawie stanie się częścią wyjątkowego filmu tworzonego w ramach światowej akcji #PepsiChallenge. Film nakręcony z kosmosu będzie łączył elementy video, muzyki, technologii i narracji, a jego premiera przewidziana jest na jesień tego roku.

Trzeci wymiar smaku

W ramach trzeciej edycji kultowej akcji Wyzwanie Smaku Pepsi tysiące warszawiaków wzięło udział w „ślepych testach” smaku i zdecydowało, który napój typu cola bardziej im smakuje. Dodatkową atrakcją była unikalna, trójwymiarowa Arena Wyzwania Pepsi, na której uczestnicy eventu podejmowali zakręcone wyzwania razem ze znajomymi, a ponad 100 smartfonów zarejestrowało ich zabawę na wyjątkowych zdjęciach 3D!