Pokazy mody na Silesia Bazaar vol. 2

Wielkimi krokami zbliża się Silesia Bazaar vol.2 Już za niecałe dwa tygodnie Katowice staną się najmodniejszym miastem w Polsce. Ponad 200 wystawców zaprezentuje swoje projekty w Spodku.  Największe targi mody i dizajnu na Śląsku skupiają w jednym miejscu i czasie najbardziej kreatywne polskie firmy więc koniecznie musisz tam być!

Silesia Bazaar

Wszystkie stoiska Silesia Bazaar vol. 2 podzielono na stref tematyczne, w zależności od kategorii i lokalizacji. Do dyspozycji wystawców jest cała antresola oraz płyta główna. Nowością będzie wydzielona część tylko dla wystawców z branży DIZAJN. W centrum Spodka znajdzie się Strefa Relaksu – miejsce odpoczynku i relaksu po intensywnych zakupach. Strefa ta została zaprojektowana przez studentów katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. Po zrelaksowaniu, warto zajrzeć na wystawę Dizajn jest dla Ciebie zlokalizowanej również na płycie. Dodatkowo na antresoli znajdą się dwie Strefy Gastro, zawładnięte przez śląskie lokale gastronomiczne.

Tegoroczna edycja SB to również organizowane wraz z Modnym Śląskiem pokazy, prezentacje, wykłady oraz wernisaż. 19 czerwca w przestrzeni miasta Katowice, na zbiegu ulic Mariackiej i Mieleckiego, w specjalnie ustawionym namiocie, zaprezentujemy  projektantów, artystów, środowisko mody i sztuki, a także przedstawicieli wystawców na Silesia Bazaar. W tym dniu będzie miał także miejsce  finał projektu IV Edycji Modnego Śląska ,, I ty możesz zostać gwiazdą”.

“Spełnimy marzenia mieszkańców Katowic o tworzeniu, umożliwiając im prezentacje i promocje ich własnej sztuki.” – mówi Ilona Kanclerz, opiekun artystyczny wydarzenia. Organizatorami całego przedsięwzięcia w sercu miasta są: Modny Śląsk, Silesia Bazaar, Miasto Ogrodów i CKK

Kolejne prezentacje kolekcji wystawców odbędą się w już w Spodku, w czasie trwania targów, czyli 20 i 21 czerwca. Modelki  podczas interaktywnych pokazów będą prezentowały ubrania, które równocześnie można będzie zakupić na stoiskach marek. O stylizację zadba znana blogerka i stylistka Milena Bakalarska, a o fryzury i makijaż Salon Fryzjerski Cyrulik Śląski.