Ruszają zgłoszenia na Silesia Bazaar vol. 2

W dniach 19 – 21 czerwca 2015r. Śląsk po raz kolejny stanie się małą stolicą mody za sprawą Silesia Bazaar – największego wydarzenia z branży mody i dizajnu. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w grudniu 2014 roku i została przyjęta bardzo entuzjastycznie.

Wydarzenie jest prawdziwą gratką dla wszystkich zmęczonych ubieraniem się w popularnych “sieciówkach”. Daje okazję do tego, aby zapoznać się z niestandardową ofertą zdolnych i niezależnych dizajnerów. Silesia Bazaar to jednak nie tylko bogactwo różnego rodzaju ubrań. To także artykuły do wystroju wnętrz, zabawki i inne unikatowe przedmioty, zaprojektowane i wykonane głównie w Polsce.

W ramach wydarzenia odbywać się będą także imprezy towarzyszące w postaci pokazów mody na katowickim Rynku i Spodku, warsztaty rolkowe, zlot food tracków i spotkania dizajnerów.

Silesia Bazaar vol. 2 Silesia Bazaar vol. 2

Nasza impreza rozwija się. Władze miasta dostrzegając jego spory potencjał wykazują zainteresowanie wydarzeniem. Pierwsza edycja naszych targów w kultowym miejscu, jakim jest Spodek, pokazała, że na Górnym Śląsku jest wystarczająco dużo wystawców, żeby zapełnić taki obiekt. Wynik przerósł nasze oczekiwania. Na targach prezentowało się dokładnie 150 firm.

Przy okazji drugiej edycji udowodnimy, że Górny Śląsk jest zainteresowany nie tylko zakupami, ale także uczestniczeniem w wydarzeniach związanych z modą typu pokazy mody, wykłady, warsztaty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mówi Piotr Kalisz, jeden z organizatorów przedsięwzięcia.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 19 – 21 czerwca (piątek – niedziela) w Spodku. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny. Zgłoszenia wystawców przyjmowane będą od 1 kwietnia. Formularz i pełne informacje dostępne są w zakładce REJESTRACJA na stronie www.silesiabazaar.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj