Jedne z największych targów mody w Europie z udziałem białostockiej marki Victorio

Już w najbliższą środę rusza druga edycja Międzynarodowych Targów Mody Ptak Expo w Łodzi. Podobnie jak poprzednio, tak i tym razem w gronie wystawców niemal z całego świata znajdzie się białostocka marka Victorio, której właścicielem jest Prestige Męski. Firma zaprezentuje produkty z najnowszej, wiosennej kolekcji.

Międzynarodowe Targi Mody Ptak Expo to jedno z największych wydarzeń modowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Wszystko za sprawą ogromnego zainteresowania zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających.

W najbliższej, drugiej edycji imprezy po raz kolejny udział weźmie właściciel marki Victorio, firma Prestige Męski z Białegostoku.

– Na targach swoją prapremierę będzie miała kolekcja wiosna-lato 2015. Wśród wyrobów, które zaprezentujemy znajdą się więc nowe garnitury, spodnie, marynarki oraz 10 modeli koszul – wyjaśnia Krzysztof Kosmowski z Prestige Męski.

Co ciekawe, podczas targów po raz pierwszy przyznane zostaną „Złote Manekiny” – specjalne nagrody dla wyróżniających się wystawców.

Białostocka marka startuje w kategorii najlepszy produkt. Z tej okazji zespół projektowy Victorio przygotował wyjątkową koszulę, która ma szanse podbić gusta nie tylko jury konkursowego, ale i wszystkich klientów. Póki co wszelkie szczegóły na jej temat owiane są tajemnicą. Wiadomo tylko, że koszula trafi do sprzedaży wraz z wiosenną kolekcją.

Oprócz produktów, nagrodzone zostaną również najlepsze: stoisko, kolekcja, produkt next season oraz firma.

Druga edycja Międzynarodowych Targów Mody Ptak Expo odbędzie się w dniach 18-20 lutego 2015 roku na terenie Ptak Fashion City w Łodzi. Łączna powierzchnia wystawiennicza wynosić będzie ok. 250 tysięcy metrów kwadratowych.

Jak przewidują organizatorzy, w imprezie weźmie udział ponad 3,5 tysiąca wystawców – producentów, importerów i dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów z całego świata. W trakcie poprzedniej edycji, w sierpniu 2014 roku, stoiska targowe odwiedziło łącznie ponad 100 tysięcy osób.