Prezentacja Kolekcji QUIOSQUE

W tym tygodniu marka QUIOSQUE zaprezentowała kolekcję Wiosna/Lato 2015. Wśród licznie zgromadzonych gości byli przedstawiciele mediów – styliści, dziennikarze, nie zabrakło też gwiazd. Najnowszą kolekcję oglądały m.in.: Tamara Arciuch, Anna Korcz i Agnieszka Popielewicz.

QUIOSQUE to połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi elementami. W kolekcji znajdziemy zarówno minimalistyczne formy i geometryczne nadruki, jak i romantyczne, kobiece akcenty. Projektanci proponują energetyczne duety kolorystyczne idealne na ciepłe, słoneczne dni. Elegancja w swobodnym miejskim wydaniu z nutką sportowego szyku, to określenie, które najlepiej oddaje charakter najnowszej kolekcji QUIOSQUE.

QUIOSQUE od ponad 20 lat dba o styl Polek wsłuchując się w ich potrzeby. Kolekcje QUIOSQUE, to ukłon w stronę klasyki z wyraźnym odwołaniem do najnowszych trendów. Przeważają ponadczasowe formy i fasony, a poszczególne linie projektowane są tak, aby można je było łatwo łączyć ze sobą. QUIOSQUE oferuje zestawy odpowiednie na niemalże każdą okazję: od romantycznej randki, przez biznesowe spotkanie, po weekend w rodzinnym gronie. Projektanci QUIOSQUE regularnie odwiedzają światowe stolice mody w poszukiwaniu najnowszych inspiracji. Jednak niezmiennie, największą z nich pozostaje piękno emanujące od każdej kobiety. Zróżnicowana i komplementarna oferta, szeroka gama rozmiarów, krój przyjazny kobiecej sylwetce, a także dbałość o wykończenia sprawiają, że QUIOSQUE  już od lat ma grono wiernych klientek. Marka ubiera kobiety od pokoleń, a do salonów zaglądają zarówno mamy,  jak i córki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj