Targi Fashion Democracy w Promenadzie

W najbliższy weekend 13-14 grudnia w Centrum Handlowym Promenada odbędą się wyjątkowe, świąteczne targi Fashion Democracy. Około 40 polskich projektantów wystawi swoje produkty.

Targi Fashion Democracy w Promenadzie będą świetną okazją dla osób poszukujących wyjątkowych prezentów świątecznych. Na miejscu można będzie kupić ubrania, akcesoria i biżuterię od niszowych twórców, którzy nie oferują swoich produktów w sklepach sieciowych. Swoje produkty wystawią takie marki, jak Moderntime, Easy Peasy, Hultaj Polski, Dress You Up, Knittex, Alexandra Handmade, Spider and Wolf , Su Desing, Macosx, Cocotier, Eriam i inne. Targi odbędą się w pierwszym piętrze w CH Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75c w Warszawie.

Fashion Democracy to ogólnopolski projekt organizatorów Warsaw Fashion Weekend, który przełamuje stereotypy o dostępności ubrań i dodatków znanych marek tylko dla wybranych. Jest to inicjatywa nastawiona na promocję młodych, zdolnych projektantów.

Targi Fashion Democracy w Promenadzie

Targi Fashion Democracy są częścią akcji Wybieram Polską Modę, cieszącej się coraz większą popularnością. Jej idea polega na promowaniu projektantów, tworzących niezależną modę autorską. Inicjatywę wsparły także znane osoby związane z show-biznesem oraz branżą modową, między innymi Maciej Rock, Katarzyna Maria Zielińska, Serafin Andrzejak, Beata Sadowska, Dj Vika. Wystąpili oni w filmikach, promujących akcje, w których mówią, dlaczego ich zdaniem warto wybierać ubrania od polskich projektantów. Filmy można zobaczyć na stronie https://www.facebook.com/fashiondemocracyy?fref=ts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj