Drewno w nowoczesnym wydaniu

Innowacyjne rozwiązania stosowane obecnie w produkcji mebli sprawiają, że meble są przedmiotami niezwykłymi, cieszącymi oko i wzbudzającymi zachwyt. Dziś łóżko nie stanowi prostej ramy spoczywającej na czterech nogach, które wyglądają jak toporne klocki. Obecnie meble do spania to efekt pracy architektów i starania o zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających osób. Podobnie rzecz ma się ze stołami. Prostotę zastąpiono wymyślną formą, która nie tylko zachwyca, ale usprawnia też korzystanie z zasobów mebla.

Nowoczesny sen

Nowoczesny design okraszony rozwiązaniami, które pozwolą nam na posiadanie kilku różnych łóżek, kupując zaledwie jedno – to coś, co cenią wszyscy, ponieważ XXI wiek przyzwyczaił nas do wielofunkcyjnych rozwiązań oraz produktów, które w nazwie mają 2, a nawet 3 w 1. Każdy, kto ceni sobie uniwersalne koncepcje, pozwalające na kupienie kilku produktów, przy zainwestowaniu tylko w jeden chce przenieść to na każdą ze sfer życia – również tę związaną z urządzaniem wnętrz.

Vento vento

Miłośnikom innowacyjnych rozwiązań do gustu przypadną łóżka, które raz mogą być wysokie, innym razem niskie, raz mogą mieć szczyt z otworami przelotowymi, innym razem z aluminiową, dekoracyjną listwą, raz mogą mieć nogi ustawione z przodu, innym razem po bokach. Słysząc o takich rozwiązaniach po raz pierwszy, może wydawać się to dość niewyobrażalne i nieco magiczne.

Jeśli swego czasu kupiliście łóżko w niskiej wersji, czyli tzw. japońskie, nabywając komplet wysokich nóg możecie zmienić je w tradycyjne łóżko, do którego można zastosować praktyczny pojemnik na pościel. Istnieje także możliwość zmiany szczytów i nóg łóżka – taką daje kolekcja VENTO ze sklepu BEDS.pl. 10 rodzajów zagłówków oraz 5 modeli nóg daje możliwości kreowania takiego mebla, na jaki tylko przyjdzie nam ochota. Na uwagę zasługuje mebel, którego nogi i zagłówek mają ciekawą, podwójną formę. Takie rozwiązanie konstrukcyjne pozwoliło na stworzenie zagłówka z wysuwanymi półkami.

Bukowe łóżko BIT z panelem ściennym

lozko TI

Personalizowane stoły

Wszystko, co personalizowane jest obecnie bardzo modne. Posiadanie wpływu na ostateczny wygląd produktu to niewątpliwa zaleta, która okazuje się jeszcze większa, kiedy odwiedzający nas goście podziwiają zakupiony stół. Na ostateczny efekt składają się poszczególne kroki: dobór odpowiedniego rodzaju drewna, jego wykończenia i koloru, dobór wzornictwa nóg stołu oraz zakończenia krawędzi blatu. Wszystko to przyczynia się do możliwości zamówienia stołu, który będzie idealnie pasować do wnętrz jadalni czy salonu. Możliwość taką daje kolekcja OPTION ze sklepu TABLES.pl.

bona stół james stół

Z myślą o wymagających powstały stoły rozsuwane, z możliwością łatwej i szybkiej zmiany wielkości powierzchni użytkowej to meble idealne. Nowoczesne stoły rozsuwane posiadają prowadnice synchroniczne. Rozsuwanie jednej ze stron powoduje także rozsunięcie drugiej. Podobnie rzecz ma się w przypadku składania. Do obu tych czynności nie potrzeba siły. Korzystanie z możliwości rozsuwania jest proste i bezpieczne.  Stoły z rozsuwanym blatem posiadają stałą oskrzynię, w której konstrukcji chowane są dostawki umożliwiające zwiększanie powierzchni stołu.

stół nierozkładany-option-c-zaciecia stół rozkładany-option-7-zaciecia

Jak się okazuje wystarczy dobry pomysł i intensywna praca nad realizacją projektu, aby solidne, naturalne drewno, które jest surowcem tradycyjnym, połączyć z nowoczesnym designem i innowacyjną formą. Dzięki tym zabiegom powstają przedmioty, które służą człowiekowi i dbają o jego przestrzeń, tworząc w niej wyjątkowy klimat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj