Wielkie targi „Wybieram Polską Modę” w Pałacu Kultury i Nauki

W tym roku sezon świąteczny rozpoczynamy w wielkim stylu. 23 listopada w samym sercu Warszawy, w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się wielkie targi „Wybieram Polską Modę”. Będzie to wyjątkowa okazja, by poczuć magię świąt oraz upolować modne i stylowe prezenty gwiazdkowe dla siebie i swoich bliskich. NIEDZIELA 23 LISTOPADA (OD 11.00 DO 17.30). WSTĘP BEZPŁATNY.

Na jeden wyjątkowy i pełen wrażeń dzień zamieniamy Pałac Kultury i Nauki w mekkę mody.
W niepowtarzalnym miejscu, ulokowanym w samym centrum miasta, zbierzemy aż 100 wyjątkowych
i utalentowanych polskich projektantów, którzy wystawią swoje najnowsze kolekcje. Stworzone przez nich ubrania, biżuteria, buty oraz kapelusze nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Dlatego odwiedzający targi będą mogli dokonać wyjątkowych zakupów dla siebie oraz znaleźć trafione prezenty gwiazdkowe.

Targi Wybieram Polską Modę odbędą się już w najbliższą niedzielę, 23 listopada i  potrwają od 11.30 do 17.30 w Sali Marmurowej.

Nie bez znaczenia jest wybór na miejsce targów Pałacu Kultury i Nauki, charakterystycznego budynku w sercu Warszawy. Tym samym organizatorzy chcą sprawić, by polska, autorska moda znalazła się w centrum uwagi. Goście odwiedzający przestronne sale pałacu będą mogli odkryć wyjątkowe polskie marki i wzbogacić swoja garderobę o rzeczy najwyższej jakości, wyróżniające się niepowtarzalnym designem. W gronie projektantów znajdą się między innymi marki: Reykjavik District, Yeah Bunny, My Manifesto, Cahlo, Goshico, Zombie Dash, Dress Code, Ufufu, Kowalski, My Manifesto, Suzi i wiele innych.

Wielkie targi „Wybieram Polską Modę” w Pałacu Kultury i Nauki

Koniec roku, na przekór niesprzyjającej pogodzie, to gorący sezon dla osób poszukujących wyjątkowych stylizacji na rodzinne i firmowe przyjęcia gwiazdkowe oraz bale sylwestrowe. Targi „Wybieram Polską Modę” sprawią, że męczące na ogół świąteczne zakupy staną się czystą przyjemnością, bez stresu, pośpiechu i tłoku. Organizatorzy zapraszają całe rodziny i zapewniają idealne warunki zabieganym mamom. Panie będą mogły zrelaksować się między zakupami w strefie beauty, a dzieci pobawić się w strefie Kids.

Głównym partnerem strefy beauty jest marka Golden Rose (wspierają ją też marki Bielenda i Paese). Panie będą miały tu okazję skorzystać z porad wizażysty i zrobić manicure. Organizatorzy przygotują też konkursy z atrakcyjnymi kosmetycznymi nagrodami. Z myślą o najmłodszych odwiedzających powstanie strefa Kids. Animatorzy zabaw z grupy Potworkowo.pl zadbają, by dzieci spędziły przyjemnie czas na grach i zabawach (między innymi malowanie twarzy). Na miejscu będzie też działała strefa gastronomiczna, otwarta dla wszystkich, którzy zechcą odpocząć i coś zjeść.

Wybieram Polską Modę to akcja społeczna, ciesząca się coraz większą popularnością. Jej idea polega na promowaniu projektantów, tworzących niezależną modę autorską. Inicjatywę wsparły także znane osoby związane z show-biznesem oraz branżą modową, między innymi Maciej Rock, Katarzyna Maria Zielińska, Serafin Andrzejak, Beata Sadowska, Dj Vika. Wystąpili oni w filmikach, promujących akcje, w których mówią, dlaczego ich zdaniem warto wybierać ubrania od polskich projektantów. Filmy można zobaczyć na stronie https://www.facebook.com/fashiondemocracyy?fref=ts

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj