Wyjątkowy Press day NAP

30 października na Mysiej 3, w salonie NAP odbyło się spotkanie prasowe, na które przybyła liczna grupa gości, wśród których znaleźli się dziennikarze i styliści oraz trendsetterzy.

NAP to nowoczesny concept store, a zarazem płaszczyzna współpracy projektantów, producentów, artystów w efekcie której powstają niepowtarzalne produkty o niepowtarzalnym designie, w trosce o środowisko naturalne.

Wśród marek dostępnych w salonie na Mysiej 3 znajduje się: Kaaskas, AGATA WOJTKIEWICZ ATELIER, Magda Floryszczyk, NAP Time, YES TO DRESS, est by eS., Tom Dixon, Campomaggi, zieta, prozessdesign, Pola&Frank, AŚKA oraz SANS.

Kolekcje Yes to dress by Bożena Karska oraz Kaaskas dostępne są w Pomada Fashion Office na ul.Widok 16/25

Yes to dress by Bożena Karska to minimalistyczne, wyrafinowane konstrukcje, nowoczesne tkaniny i dzianiny. Uniwersalne ubrania „easy to wear, easy to go”, ale dające poczucie indywidualności i komfortu. Nieokiełznana kreatywność poparta wielką wiedzą i projektanckim doświadczeniem.

Kaaskas to polska marka modowa założona w kwietniu 2014 roku, realizująca projekty autorstwa Kasi Skórzyńskiej.

Ubrania i dodatki kaaskas charakteryzują się intensywnymi kolorami, zaskakującymi zestawieniami materiałów oraz prostymi i nowoczesnymi formami. Ich znakiem rozpoznawczym są wyraziste printy i dopracowany detal.
Kasia Skórzyńska studiowała w Katedrze Mody na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracowni Richarda Nicoll w Londynie. Jej prace zdobyły nagrodę główną w konkursie OFF Fashion 2013 oraz zostały nagrodzone przez magazyn Twój Styl jako Doskonałość Mody 2013.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj