Druga edycja Celebration Fashion Festival zakończona sukcesem!

W minioną sobotę w Poznaniu w prestiżowym klubie Pacha Ibiza Poznań, odbyła się druga edycja imprezy Celebration Fashion Festival.

Organizatorzy imprezy Celebration Productions wraz z Pacha Poznań zadbali o to by na wybiegu pojawiły się prawdziwe perły świata mody, wśród których znalazły się taki marki jak Natasha Pavluchenko, Cherries, Style House Fashion tym razem z kolekcją Evy Minge, wyjątkowy Urban Gal, coraz bardziej znana za naszą wschodnią granicą Patrycja Plesiak oraz debiutująca z pierwszą kolekcją futer finalistka programu TVN Top Model – Zostań Modelką Justyna Pawlicka. A wszystko to w towarzystwie wyjątkowego obuwia marki Gino Rossi oraz rajstop firmy Adrian, która walczy z wszelkimi uprzedzeniami, z jakimi, na co dzień muszą zmagać się kobiety! To właśnie dzięki marce Adrian – Fabryka Rajstop powstał wyjątkowy siódmy z kolei pokaz, na którym w zostały zaprezentowane wybrane przez projektantów kreacje w towarzystwie rajstop marki Adrian. O fryzury do pokazów zadbał jeden z partnerów gali Salon L’Oréal Expert Poznań City Center, natomiast o Make Up modelek Beauty Art – Szkoły wizażu Beaty Małachowskiej, nie mogło oczywiście obyć się bez pięknej stylizacji paznokci modelek, która nawiązywała do imprezy, a wyszła ona spod rąk Julia Nessa Stylizacja Paznokci.

Towarzyszącym na wybiegu modelkom oraz projektantom szyku nadawali producenci dóbr luksusowych oraz usług z całej Polski! Wśród partnerów imprezy prowadzonej przez pomysłodawcę i producenta wydarzenia Patryka Boro znaleźli się m.in.: producent żelazka parowych Laura Star, prestiżowy salon masażu tajskiego Thai-Land, klinika medycyny estetycznej MediArt Instytut, Sti Poligrafia, salon depilacji Epilo, jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na terenie Poznania – City Park Residence, detox sokowy Essence Cleanse, wyjątkowy salon masaży tajskiego Thai Smile, oraz restauracja doskonale znana z Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler PadThai, której tym razem towarzyszyło Imbir Sushi Bar, który gościom przez całą noc serwował przepyszne Sushi!

Wyjątkowi gości, media, strefa biznesu, mody i designu zgromadzona tego wieczoru w Pacha Ibiza na długo po zakończeniu imprezy komentowała to co działo się na wybiegu oraz w kuluarach, gdzie odbywało się wiele biznesowych rozmów, które częściowo już na imprezy zostały zwieńczone podjęciem współpracy. W związku z dużym sukcesem, jakim okazała się druga edycja Celebration Fashion Festival organizatorzy już pracują nad kolejnymi wydarzeniami, które odbędą się albo w Poznaniu i innych miastach Polski, oraz Cannes, gdzie planowana jest jedna z kolejnych edycji Celebration Fashion Festival!