I <3 Fashion. Największa tegoroczna akcja modowo-zakupowa Starego Browaru już 11 i 12 października

W weekend 11-12 października Stary Browar będzie bezwzględnie najlepszym miejscem na zakupy. A to za sprawą setek rabatów na najnowsze kolekcje, możliwości podszkolenia się w dziedzinie makijażu czy stylizacji i wielu innych atrakcji. Akcja I <3 Fashion potrwa tylko 2 dni. Wydarzenie to organizowane jest we współpracy z magazynami „Twój Styl” i „Grazia”.

Okazji na rewelacyjne zakupy będzie mnóstwo. Niemal we wszystkich sklepach czekają zniżki rzędu 20 i 30 procent. Wystarczy zaopatrzyć się w najnowszy numer „Twojego Stylu” (10/2014) lub „Grazii” (nr 20/2014), w których znajdują się specjalne kupony rabatowe.

Przez cały weekend w godz. 10:00-20:00 będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, konsultacjach i spotkaniach. Wystarczy zgłosić się wysyłając e-mail pod adres [email protected], decyduje kolejność zgłoszeń. Dostępne są następujące warsztaty:

– makijażu z Sephorą (Pasaż) i Douglasem (Atrium)

– manikiuru z Igą Sadowską z Eclair Nails (Szachownica)

Dodatkowo będzie można skorzystać z:

– porad fryzjerskich Ewy Owsiannej i Daniela Walasa z salonu Maestro (hotel Blow Up Hall)

– konsultacji przy doborze oprawek do okularów w salonie SunLoox (Atrium)

– brafittingu w salonach LaPromesse i Chantelle (Pasaż)

oraz wielu innych atrakcji przygotowanych przez niemal każdy z 200 sklepów w Starym Browarze.

Niewątpliwą atrakcją będzie też możliwość zrobienia zakupów w świetnych cenach w towarzystwie jednego z dziesięciu uznanych stylistów. Swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestniczkami akcji I <3 Fashion podzielą się:

– Maria Szaj i Ewa Baraniewska z „Twojego Stylu”

– Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak – twórczynie marki Bizuu

– Hektor Świtalski i Robert Karger – twórcy marki Hector & Karger

– Dorota Cieszyńska – uczestniczka programu „Project Runway” i twórczyni marki Niumi

– Tomasz Jacyków

– Grażyna Kozłowska z Ballin/Via della Spiga

– Karolina Szlachta z Patrizia Pepe.

Porady są bezpłatne, wystarczy zapisać się do wybranej osoby wysyłając e-mail pod adres [email protected]. Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona.

W sobotę o godz. 17:00 na Szachownicy Joanna Lorynowicz (zastępca redaktora naczelnego „Twojego Stylu”) i Joanna Bojańczyk (felietonistka „Twojego Stylu”) porozmawiają z projektantami m.in. o najnowszych trendach. Natomiast o godz. 19.00, z otwartym wykładem „Wiem co jem by być piękną” wystąpi Katarzyna Bosacka, autorka programów „Wiem, co jem” i „Wiem, co kupuję”. Spotkania poprowadzi Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Z Katarzyną Bosacką i szefem kuchni restauracji hotelu Blow Up Hall Tomaszem Purolem będzie można porozmawiać na temat zdrowego żywienia także w niedzielę o godz. 13.00 w hotelowej restauracji. Na to kameralne spotkanie wymagane są zapisy pod adresem [email protected].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj