Magdalena Michalak na Miss Intercontinental 2014

Agencja Impresaryjna Igo-Art z przyjemnością informuje, że polską reprezentantką
w międzynarodowym konkursie piękności Miss Intercontinental 2014 będzie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014, Magdalena Michalak z Konstantynowa Łódzkiego. Finał konkursu odbędzie się 25 października  w Tala Bay w Jordanii.

Pierwsza edycja konkursu Miss Intercontinental odbyła się w 1973 roku. Obecnie panująca Miss pochodzi z Rosji. Organizatorem konkursu jest World Beauty Organization z siedzibą w Panamie. Konkurs Miss Intercontinental jest jednym z najstarszych corocznie odbywających się konkursów piękności na świecie. W wyborach wezmą udział przedstawicielki ponad 60 krajów.

Magdalena Michalak jest studentką kierunku projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Pochodzi z Konstantynowa Łódzkiego i zdobyła koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014. Od kilku lat pracuje jako modelka, zaprojektowała także swoją debiutancką, autorską kolekcję. Jej zainteresowania to moda, projektowanie, fotografia i wizaż. Wymiary naszej Miss to 90-60-90, wzrost 174cm.

Partnerzy wyjazdu Magdaleny Michalak: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz marka Gabbiano. Wkrótce więcej informacji na temat przygotowań Magdaleny do konkursu m.in. projekt sukni finałowej oraz stroju narodowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj