Showroom UEG w Patio Kredytowa 9. Kolekcja SUPERBACTER dostępna tylko przez tydzień

Już w piątek 5 września rusza jedyny w Polsce pop-up shop legendarnej już marki UEG. Najnowszą kolekcję będzie można obejrzeć w warszawskiej klubokawiarni Patio Kredytowa 9.

UEG to założona przez wielokrotnie nagradzanego grafika i projektanta Michała Łojewskiego, konceptualna marka modowa  kierowana ideologią i manifestem. UEG wykorzystuje projektowanie graficzne jako narzędzie przy tworzeniu kolekcji skupiających uwagę odbiorców na globalnych problemach. Koncept marki został doceniony przez gwiazdy takie jak Kendrick Lamar, A$AP Ferg, Soulja Boy czy Jaden Smith. UEG prezentuje swoje kolekcje w ramach tygodni mody w Paryżu, Mediolanie i Tokio.

UEG jest dostępne butikach w Tokio, Osace, Nowym Jorku, Los Angeles, Mediolanie, Tai Pei, Vancouver czy Amsterdamie. W Polsce ubrania marki można kupić tylko za pośrednictwem sklepu internetowego. Obecność UEG w Patio Kredytowa 9 to wyjątkowa okazja na obejrzenie i kupienie kolekcji SUPERBACTER JESIEŃ/ZIMA 2014.

UEG AW14 SUPERBACTER – kolekcja mająca na celu zwrócenie uwagi na problem pojawienia się tzw. SUPERBUGS – bakterii uodpornionych na działanie antybiotyków.

Sklep otwarty będzie od 12.00 do 23.00 przez najbliższy tydzień.

Po otwarciu w najbliższy piątek odbędzie się after party. Oprawę DJską zapewni DU:IT, czyli KOMAR, TARASIUK, ZAPLON i ZEPPI ZEP. Wstęp wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj