Samsung GALAXY Tab S oficjalnym tabletem FIVB Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014

Firma Samsung została partnerem technologicznym pierwszych w historii mistrzostw świata w piłce siatkowej rozgrywanych w Polsce. GALAXY Tab S jest oficjalnym produktem Mistrzostw.

Za technologiczne wsparcie sportowego święta odbywającego się na przełomie sierpnia i września będzie odpowiadać światowy lider elektroniki użytkowej i wysokich technologii, firma Samsung. W ramach partnerstwa firma będzie dbała o to, aby kibice, uczestnicy, sportowcy i działacze mogli poznać i korzystać z najnowszy urządzeń i technologii.

Tablet GALAXY Tab S został zaprojektowany z myślą o nowoczesnej rozrywce. Model wyróżnia się najlepszym na rynku ekranem Super AMOLED zapewniającym niezwykłą jakość wyświetlanych treści i obrazów. Urządzenia są idealnie dostosowane do korzystania z aplikacji, przeglądania czasopism czy odtwarzania filmów. Ośmiu najlepszych zawodników imprezy zostanie nagrodzonych tabletami GALAXY Tab S.

Współpraca firmy Samsung, Partnera Technologicznego Mistrzostw, z operatorem sieci Plus, który jest Generalnym Sponsorem Mistrzostw, oraz z organizatorami FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, daje wszystkim Kibicom świetną okazję do połączenia sportowych emocji oraz doświadczenia najlepszych dostępnych technologii. Na stadionach Samsung zbuduje specjalne strefy, w których każdy będzie mógł przekonać się, jak nowe technologie zmieniają nasze życie. W okresie trwania Mistrzostw każdy, kto kupi GALAXY Tab S w sieci sprzedaży Plus, dostanie prezent w postaci sportowej torby. Klienci kupujący smartfony otrzymają piłki do siatkówki.

Mistrzostwa Świata w siatkówce to ogromne przedsięwzięcie, również technologiczne, tym bardziej jesteśmy dumni, że Samsung będzie wspierał to wydarzenie, poprzez dostarczanie naszych najlepszych produktów. Cieszymy się, że miłośnicy siatkówki i najlepsi na świecie sportowcy będą korzystać z urządzeń Samsung, które z pewnością znajdą zastosowanie podczas rozgrywek –mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

18. edycja międzynarodowego turnieju siatkarskiego odbędzie się w okresie od 30 sierpnia do 21 września. Będą to pierwsze w historii mistrzostwa w piłce siatkowej, których gospodarzem będzie Polska. Organizatorem tego sportowego wydarzenia jest Polski Związek Piłki Siatkowej, wspierany przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj