NEVER ENDING STORY

hatha table  lampy LEDCoraz większą popularnością cieszą się lampy LED. Ich ergonomiczność w połączeniu z ciekawym i unikalnym designem jest tym, czego poszukują świadomi konsumenci. QisDesign – tajwański producent lamp wykorzystał tę funkcjonalność wprowadzając na rynek model HATHA TABLE – giętką lampę, dostępną w Polsce w showroomie DADO DESIGN.

Energooszczędność i ochrona środowiska coraz częściej są priorytetami podczas produkcji i eksploatacji mebli oraz dodatków wnętrzarskich. To nowy trend w projektowaniu. Przyczyniło się to do wzrostu zainteresowania świetlówkami typu LED, których żywotność szacuje się nawet na 50 000 godzin. Podstawowym czynnikiem składającym się na tak efektywne wykorzystanie jest brak żarnika oraz elementów kruchych. Dzięki temu lampy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wibracje. Mogą pracować w dowolnej pozycji w zakresie temperatur od -40°C do niemal 100°C.

HATHA TABLE – lekko, efektownie i designersko

W przypadku tajwańskiej marki QisDesign oryginalny design idzie w parze z ochroną środowiska.

W showroomie DADO DESIGN jest już dostępna lampka stołowa HATHA TABLE. Wykonana z gumy i metalu, odkreśli nowoczesny charakter wnętrza i wprowadzi elegancki akcent w modernistycznym wykonaniu. Dzięki elastycznej konstrukcji umożliwia regulację wysokości oraz kąta padania światła, tak aby spełnić różne wymagania użytkownika.

* * *

Prezentowana lampa to nie tylko niepowtarzalny design, ale i wysoka jakość wykonania. Dostępna jest w showroomie DADO DESIGN oraz sklepie internetowym – www.dadodesign.pl. Showroom ma w swojej ofercie takie marki jak: SLIDE, INFINITI, L.KLEIBER, EMECO, GABER, VITA RIGA CHAIR, QISDESIGN, FONTANA ARTE, ARTI E MESTIERI, tekstylia KVADRAT, zapachy CULTI oraz porcelanę KAHLA. DADO DESIGN to miejsce dla ludzi ceniących nowoczesny, niebanalny wystrój wnętrz i designerskie meble tworzone przez światowych projektantów.