Kolejne wyróżnienie dla marki Exclusive Cosmetics SPA!

LOGO-ExclusiveProdukty Exclusive Cosmetics z serii SPA zostały docenione na IX Forum Pielęgnacji Dłoni, Stóp i Paznokci. Główne nagrody PEDI AWARD 2013 oraz MANUS AWARD 2013 zostały przyznane za intensywnie regenerujące skarpetki oraz rękawiczki z serii Exclusive Cosmetics SPA.

PEDI AWARD 2013 oraz MANUS AWARD 2013 to konkursy organizowane przez Centrum kosmetyki i promocji zdrowia „Estetyka”. Już po raz dziewiąty,

24 listopada 2013 roku w warszawskim hotelu Gromada Centrum odbyło się Forum Pielęgnacji Dłoni, Stóp i Paznokci ESTETYKA MANUS 2013, na którym przyznano prestiżowe nagrody. Najlepszym produktem do pielęgnacji dłoni w kategorii Polskie Produkty Profesjonalne okazały się rękawiczki Exclusive Cosmetics SPA. Natomiast zaszczytne II miejsce zostało przyznane skarpetkom z serii SPA za Najlepszy produkt do Pielęgnacji Stóp w Kategorii Polskie Produkty Profesjonalne.

Celem konkursu jest promowanie produktów do pielęgnacji stóp oraz dłoni. Wyróżnienie ma na celu zwrócenie uwagi konsumentów i przedstawienie korzyści płynących ze stosowania najlepszej jakości kosmetyków. Produkty które zostały docenione na Forach Pielęgnacji Dłoni, Stóp i Paznokci cieszą się ogromną popularnością wśród kosmetyczek i ekspertów z zakresu kosmetologii.

Bardzo nas cieszy kolejne wyróżnienie. Seria SPA regularnie zdobywa zaufanie konsumentek oraz kosmetyczek dzięki swojej wysokiej jakości, innowacyjności oraz skuteczności – komentuje Żaneta Orlińska, Project Manager ŚWIT Pharma

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj