Sekret gwiazd – FENOMEN NIEPRZEMIJAJĄCEGO PIĘKNA

logoKult młodego i pięknego ciała stał się wszechobecny w naszej kulturze. Trudno w dzisiejszych czasach pozostać nań obojętnym, zwłaszcza gdy wiele spośród naszych sławnych rówieśniczek – znanych z dużego i małego ekranu gwiazd – wygląda tak, jakby upływ czasu ich nie dotyczył. Pragnienie, by zahamować destrukcyjny proces starzenia się towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Walkę z czasem podjęła wszak jedna z najsłynniejszych kobiet w historii starożytnej, legendarna władczyni Egiptu – Kleopatra, stosująca jako remedium na gładką i jędrną skórę regularne kąpiele w oślim mleku. Mit wiecznej młodości wciąż rozpala umysły badaczy i – chociaż wiele jeszcze pozostaje do odkrycia w tej dziedzinie – współczesna nauka oferuje nam cały arsenał środków, dzięki którym możemy przedłużyć swoją młodość. Ale jak wybrać ten najskuteczniejszy sposób?

Poznaj receptę gwiazd na młody i piękny wygląd – bez użycia skalpela

Zdrowie, piękno, młodość, na które monopol posiadły dotychczas jedynie największe gwiazdy, już dziś mogą stać się również i Twoim udziałem. Choć brzmi to niewiarygodnie, możesz zatrzymać czas i, co więcej, zniwelować negatywne skutki jego działania. Poznaj dwie innowacyjne, a zarazem nieinwazyjne, metody trwałej odnowy skóry, które zapewnią spektakularną poprawę jej kondycji, a przy tym ujmą Ci lat.

Profilaktyka

THERMOLIFTING ZAFFIRO – Lifting Termiczny

obrazek_1

Jak działa metoda ZAFFIRO?

THERMOLIFTING ZAFFIRO to rewolucyjna metoda odmładzania przy pomocy światła podczerwonego. Zaawansowane technologicznie urządzenie ZAFFIRO wyposażone jest w wykonaną ze szlachetnego kryształu szafirowego głowicę, emitującą promieniowanie podczerwone IR, które powodując wzrost temperatury włókien kolagenowych, doprowadza do ich obkurczenia do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Pobudzone do działania fibroblasty (komórki skóry właściwej) wytwarzają w wyniku zabiegu aż o 30% więcej nowych włókien kolagenowych, co pogłębia efekt liftingu! THERMOLIFTING ZAFFIRO to zabieg całkowicie bezbolesny. Po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Ciekawostką jest fakt, że wykorzystana w tej metodzie podczerwień ma szerokie zastosowanie we współczesnych technologiach, m.in.: noktowizji, obserwacji kosmosu, zdjęciach satelitarnych czy telefonii komórkowej.

Jakie efekty daje metoda ZAFFIRO?

ZAFFIRO poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, niweluje obwisłość twarzy i koryguje jej owal. Likwiduje również obwisłości na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz na obszarach nad kolanami. Poprawia wygląd dekoltu i opadających z wiekiem piersi. Obkurcza także skórę na brzuchu u kobiet po porodzie. Efekt jest widoczny już w kilka chwil po zabiegu i utrzymuje się 1-2 lat.

Rekomendacje

Zabieg ZAFFIRO przeznaczony jest profilaktycznie dla osób w wieku 25-35 lat (1 zabieg). Seria zabiegów zalecana jest natomiast osobom po 35 roku życia.

Interwencja

ULTHERA™ – Lifting metodą ultradźwięków

obrazek_2

Jak działa metoda ULTHERA™?

ULTHERA™ to przełomowa nieinwazyjna metoda liftingu twarzy za pomocą energii ultradźwiękowej, której rezultaty porównywalne są jedynie z efektami chirurgii plastycznej! Metoda ta polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych punktach, na określonej uprzednio głębokości i skutkuje natychmiastowym obkurczeniem skóry. Strumienie energii, nie naruszając zewnętrznych warstw skóry, oddziałują w jej głębokich warstwach, stymulując fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Efekt – wyraźny lifting i ujędrnienie skóry. ULTHERA™ to jedyne urządzenie, które dzięki ekranowi USG umożliwia wgląd w tkankę, co gwarantuje wyjątkową skuteczność i precyzję zabiegu. Zabieg nie wywołuje większego dyskomfortu i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności.

Jakie efekty daje metoda ULTHERA™?

ULTHERA™ przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem liftingu jest zwiększenie napięcia skóry i jej podniesienie, m.in.: dające spektakularny efekt odmładzający uniesienie górnych powiek, modelowanie policzków, linii żuchwy czy podbródka. W odróżnieniu od innych nieinwazyjnych zabiegów, ULTHERA™ powoduje nie tylko ujędrnienie skóry, ale także niwelowanie jej nadmiaru! Efekty pojawiają się stopniowo w okresie do 90 dni (tyle, ile trwa produkcja kolagenu) i utrzymują się przez minimum rok.

Rekomendacje

Terapia metodą ULTHERA™ polecana jest osobom w wieku dojrzałym o znacznym ubytku elastyczności skóry: Paniom o obniżonych brwiach, opadających powiekach, obwisłej skórze policzków, głębokich bruzdach nosowo-wargowych, zwiotczałym podbródku czy opadających kącikach ust.

Młody ponętny wygląd od wieków stanowił przedmiot kobiecych marzeń oraz nieustannych zabiegów i wysiłków. W ubiegłym stuleciu zarezerwowany był wyłącznie dla wąskiego grona wybranek. Dziś, gdy recepta gwiazd na młodzieńczy wygląd przestała już być pilnie strzeżoną tajemnicą, skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i podaruj sobie ciało młodsze o kilka czy nawet kilkanaście lat. Zatrzymaj upływ czasu i poczuj się piękna jak w czasach swojej młodości!

***

SkinClinic Med & Beauty – innowacyjna marka, kreująca trendy i wyznaczająca standardy w medycynie estetycznej, kosmetologii medycznej i ginekologii estetycznej. Posiada dwie nowoczesne kliniki mieszczące się w prestiżowych lokalizacjach Warszawy.

Ambasadorkami piękna odkrywanego w SkinClinic są wyjątkowe gwiazdy: Joanna Krupa, Anna Dereszowska, Justyna Steczkowska, Magdalena Cielecka, Katarzyna Sokołowska, Dorota Williams, Magdalena Różczka, Katarzyna Glinka, Karolina Malinowska, Edyta Olszówka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj