Światło misternie utkane, czyli lampy Lucan marki Nowodvorski Lighting

Aranżacja - Kolekcja lamp Lucan marki Nowodvorski LightingOdpowiedni dobór oświetlenia w mieszkaniu jest kluczowy – zastosowana kompozycja punktów świetlnych może bowiem zarówno podkreślić charakterystyczne elementy aranżacji, jak i odwrócić od nich uwagę. Oprócz walorów estetycznych niezwykle ważna jest również funkcjonalność, a wykorzystane do produkcji lamp materiały powinny naturalnie współgrać z całością wystroju. Kolekcja lamp Lucan marki Nowodvorski Lighting to połączenie nowoczesnego designu, eleganckiej kolorystyki i naturalnego materiału – rattanu.

Utkane z rattanu

Rattan należy do grupy ulubionych materiałów wielu osób, które cenią w wystroju wnętrza naturalność, nawiązanie do ziemi, egzotyki. Rattan wykorzystuje się przede wszystkim do wyplatania koszy i mebli, ale nierzadko stosuje się go również do produkcji innych elementów wyposażenia wnętrza. Kolekcja lamp Lucan marki Nowodvorski Lighting została wykonana z rattanu w kolorze białym i czarnym. Jednak wyrazu nadaje im przede wszystkim niecodzienny kształt, który jednym przypomina kielich tulipana, innym misternie plecioną pajęczynę czy kokon, a jeszcze innym delikatną i elegancką koronkę. Połączenie naturalnego materiału z elegancką kolorystyką i wyszukanym kształtem sprawia, że lampy Lucan doskonale prezentują się tak w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Do każdego wnętrza

Kolekcja lamp Lucan marki Nowodvorski Lighting składa się z czterech elementów – zwisów o wysokości 110 cm i średnicy 25 cm oraz lamp biurkowych wysokich na 35 cm i średnicy 25 cm, każda w białej i czarnej wersji kolorystycznej. Zarówno lampy wiszące, jak i te biurkowe charakteryzują się niezwykłym designem – wyszukane wzornictwo i naturalne materiały sprawiają, że pomieszczenie zyskuje egzotyczny klimat. Subtelne światło natomiast przenikając przez misternie pleciony abażur rozlewa się po wnętrzu miękkim, ciepłym blaskiem. Lampy Lucan dobrze sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni, jak i pokoju biurowym.

Elementy wyposażenia wnętrza wykonane z naturalnych materiałów, jak np. rattan, wcale nie muszą kojarzyć się jedynie z pomieszczeniami wykończonymi w stylu naturalnym, ekologicznym czy kolonialnym. Elegancka kolorystyka i niepowtarzalne wzornictwo pozwalają uzyskać małe dzieła sztuki. Lampy z kolekcji Lucan marki Nowodvorski Lighting, dzięki ciekawemu designowi pełnić będą rolę ozdobnego elementu niejednego wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym czy eleganckim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj