elfa Utility Home – wielkie pomysły na małe przestrzenie

elfaUtilityHome1_low elfaUtilityHome2_lowMało miejsca? Nie szkodzi! Myśl z rozmachem! Dzięki elfa Utility Home znajdziesz miejsce na każdy przedmiot! To nowy zestaw akcesoriów systemowych, który pozwoli wyczarować dodatkową przestrzeń na książki, bibeloty czy przybory kuchenne na powierzchni w rozmiarze XS. Dzięki haczykom, pojemnikom i półkom utrzymasz wszystkie swoje drobiazgi w idealnym porządku.

Wielkie pomysły na małe przestrzenie

Utility Home to nowy zestaw akcesoriów systemowych firmy Elfa, dostosowany do przechowywania drobnych przedmiotów. Specjalnie zaprojektowane pudełka, wąskie półki, haczyki i wieszaki w połączeniu z przyściennym organizatorem pozwalają maksymalnie i precyzyjnie zagospodarować nawet niewielką powierzchnię. Dzięki nim odnajdziesz dodatkową przestrzeń na przybory kuchenne, praktycznie urządzisz kącik do pracy, zaprowadzisz porządek wśród płyt i książek oraz zapanujesz nad dziecięcymi skarbami!

Rozwiązanie Utility Home można montować na dwa sposoby: bezpośrednio do ściany lub w połączeniu z produktami z linii elfa Classic, Décor i Freestanding. W zestawieniu z półkami, wysuwanymi koszami i wieszakami tworzy ono kompleksowy system do przechowywania, który zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne w dowolnej części domu. Projektanci Elfa nie zapomnieli także o jakości wykonania. Dzięki matowej powierzchni, elementy Utility Home są chronione przed zarysowaniami. Jednocześnie pudełka są wykonane z tworzywa odpornego na działanie wysokich temperatur, dlatego można je myć w zmywarce i łatwo utrzymać w czystości.

System elfa to kreatywne rozwiązanie do przechowywania, które można złożyć samodzielnie, gdyż jego instalacja nie wymaga specjalistycznych narzędzi i wyjątkowych umiejętności. Dowolnie zestawione elementy montuje się standardowo – do pionowych listw mocowanych do ściany lub w systemie wieszanym – w którym wystarczy przykręcić do ściany tylko górną szynę poziomą i na nią założyć listwy pionowe. W systemie wolnostojącym elfa Freestanding stelaż wspiera się na specjalnym systemie stabilizującym.

Elfa Utility Home to doskonały organizator przestrzeni, który pozwala odnaleźć dodatkowe miejsce w domu. Dzięki niemu można łatwością zapanować nad drobiazgami i zaoszczędzić czas na szukanie i porządki.

Elfa International AB

Elfa International AB jest spółką matką grupy kapitałowej Elfa, posiada pięć fabryk oraz dziewięć przedstawicielstw handlowych w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Francji, Niemczech i Polsce. Elfa sprzedaje swoje produkty pod pięcioma markami; elfa, Sparring, Lumi, Noga oraz Kirena. Firma została założona w 1948 roku i obecnie jest światowym liderem w dostarczaniu kreatywnych systemów przechowywania. Asortyment obejmuje systemy koszy, systemy półek wykonane ze stali i drewna oraz robione na miarę drzwi przesuwne. Produkty elfa są sprzedawane w ponad 25 krajach poprzez oddziały, domy sieciowe typu DIY oraz niezależnych dystrybutorów. Grupa zatrudnia ponad 630 osób, a obroty przekraczają 900 milionów koron szwedzkich. www.elfa.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj