Wykreuj własną fotoksiążkę z aparatem fotograficznym Samsung GALAXY S4 Zoom

galaxy-s4-zoom-7 galaxy-s4-zoom-8Do 31 stycznia 2014 r. nabywcy nowego Samsung GALAXY S4 Zoom odbiorą kod uprawniający do otrzymania gratis fotoksiążki, stworzonej na podstawie zdjęć zrobionych aparatem w smartfonie.

Pierwszy tysiąc nabywców Samsung GALAXY S4 Zoom z 10-krotnym zoomem optycznym w okresie trwania promocji odbierze kod uprawniający do otrzymania GRATIS fotoksiążki formatu A5 (26 stron) w twardej oprawie o wartości 59,90 zł brutto, która zostanie stworzona na podstawie zdjęć zrobionych aparatem w smartfonie i przesłanych za pośrednictwem aplikacji APPS CEWE FOTOŚWIAT.

Ponadto, każdy uczestnik promocji, który kupi Samsung GALAXY S4 Zoom w okresie jej trwania, otrzyma kody rabatowe uprawniające do bezpłatnego wydruku 15 zdjęć formatu 13×10 cm bądź 15×10 cm, 50%-owego rabatu na 3 kartki pocztowe, które uczestnik stworzy na bazie swoich zdjęć i prześle przez aplikację do CEWE, która następnie prześle je do adresatów końcowych, a także do otrzymania fotoksiążki formatu A5 (26 stron) w twardej oprawie o wartości 64,99 zł brutto z rabatem 30 zł brutto.

Kampania GALAXY S4 Zoom komunikowana będzie przez bardzo szeroką grupą mediów. Działania internetowe obejmą zasięgiem kilkaset serwisów i portali internetowych, między innymi Onet.pl, Interia.pl,

Benchmark.pl, Spidersweb.pl, Gadzetomania.pl, serwisy Google, Youtube.com i wiele innych. Komunikacja obejmie też serwisy społecznościowe m.in. Facebook oraz serwisy e-commerce: Ceneo.pl i Skąpiec.pl. O promocji będzie można przeczytać również w magazynach drukowanych z grup business, lifestyle, fitness, sport i innych.

Nowy smartfon firmy Samsung GALAXY S4 Zoom z 10-krotnym zoomem optycznym pozwala robić zdjęcia zarówno z dużej, jak i bardzo małej odległości. Wbudowana w telefon optyczna stabilizacja obrazu (OIS) zapobiega rozmazywaniu zdjęć i umożliwia robienie wysokiej jakości ujęć oraz filmów przy dużym zbliżeniu. Ponadto, zaawansowana technologia umożliwia uzyskanie właściwej ostrości, nawet jeśli zdjęcie jest robione w ruchu.

Więcej informacji dostępne jest na stronie http://www.samsung.com/pl/galaxy/s4zoom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj