Cersanit Pure Silver Protect – bezpieczna łazienka dla całej rodziny

Pojawienie się tylko jednej bakterii na powierzchni powłoki ceramicznej w łazience może spowodować, że po 24 godzinach będzie ich nawet 8 miliardów1! Dzięki antybakteryjnemu rozwiązaniu w linii Pure Silver Protect marki Cersanit, rozwój drobnoustrojów zostaje powstrzymany skutecznie i na długo.

Łazienka jest zwykle najmniejszym pomieszczeniem w domu. Rzadko kiedy zdajemy sobie sprawę, że właśnie tam znajduje się najwięcej zanieczyszczeń, szczególnie tych niewidzialnych gołym okiem. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza sprawiają, że w pomieszczeniu tym panują warunki sprzyjające rozwojowi i namnażaniu chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów oraz pleśni.

Mogą one stanowić realne zagrożenie dla naszego zdrowia, szczególnie dla alergików, małych dzieci oraz osób starszych. Zadbajmy zatem o naszą łazienkę już dziś, aby stała się miejscem przyjaznym całej rodzinie, a dziecku kojarzyła się wyłącznie z kąpielą w pianie, strojeniem min do lustra i beztroskim myciem rączek.

CersanitPure_schematDzialaniaCzas powiedzieć STOP bakteriom!

Jak uczynić łazienkę miejscem bezpiecznym dla domowników? Dbałość o czystość pomieszczenia i znajdujących się w nim mebli oraz ceramiki to absolutna podstawa. Sprzątając to pomieszczenie powinniśmy pamiętać, że największe skupiska drobnoustrojów najczęściej występują na desce klozetowej, umywalce oraz wannie. Zaniedbanie codziennego sprzątania łazienki może spowodować rozprzestrzenienie się bakterii i grzybów. Jednak zbyt częste używanie silnych środków czyszczących nie pozostaje obojętne dla naszego zdrowia oraz środowiska. Warto zatem, abyśmy zastanowili się nad rozwiązaniami antybakteryjnymi, które pomogą nam zwalczyć bakterie przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Powstrzymaj wzrost liczby bakterii nawet o 99,8%1!

Odkryj technologię z aktywnym składnikiem Silverit, zastosowaną w ceramice, wannach oraz meblach linii Pure Silver Protect marki Cersanit, która powstrzyma wzrost liczby bakterii w Twojej łazience nawet o 99,8%.1 To innowacyjne rozwiązanie stanowi przełom w kategorii wyposażenia łazienek. Silverit jest obecny we wszystkich produktach z linii Pure Silver Protect marki Cersanit. Znajdujące się w nim jony srebra minimalizują ryzyko zasiedlenia środowiska łazienki przez bakterie, wirusy, grzyby oraz pleśń, jednocześnie niszcząc istniejące już drobnoustroje. Tym samym technologia ta pomaga pozbyć się bakterii skuteczniej niż zwykłe środki bakteriobójcze. Marka Cersanit zapewnia aż 25 lat gwarancji na właściwości antybakteryjne produktów z tej kolekcji.

Cersanit Pure Silver Protect- nowoczesna kolekcja z ochroną przeciwbakteryjną

Linia Cersanit Pure Silver Protect wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów. W bogatej kolekcji produktów z ochroną przeciwbakteryjną znajdziemy meble, wanny, ceramikę oraz akcesoria. Duży wybór rozmiarów i elementów kolekcji pozwala na dopasowanie elementów linii do łazienki urządzonej w każdym stylu. Dużym atutem kolekcji są podwieszane meble i ceramika ułatwiająca utrzymanie czystości w łazience. Meble łazienkowe oferowane są w dwóch wersjach kolorystycznych: biały oraz jasny orzech. Wszystkie produkty można nabyć w sklepach na terenie całej Polski, w niezwykle atrakcyjnych cenach.

W kolekcji Cersanit Pure Silver Protect są dostępne m.in.:

Umywalka wisząca – tworzy z szafką podumywalkową doskonale dopasowany komplet, łatwy do utrzymania w czystości dzięki systemowi antybakteryjnemu.

Miska wisząca – jedno z najbardziej narażonych na działanie bakterii miejsc staje się w pełni bezpieczne dzięki działaniu jonów srebra wbudowanych w ceramikę.

Bidet wiszący – czysty, wolny od bakterii i bezpieczny w użyciu. Aktywny składnik, Silverit zapobiega rozwojowi bakterii.

Meble – funkcjonalne i pojemne oraz wolne od bakterii oraz grzybów dzięki antybakteryjnym właściwościom Silveritu. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: biały i jasny orzech.

Wanna akrylowa – miejsce codziennych kąpieli Twojej rodziny wreszcie może być w pełni bezpieczne. Wszystkie wanny z linii Cersanit Pure Silver Protect chroni innowacyjny składnik – Silverit, nietoksyczny dla człowieka i bezlitosny dla bakterii.