Jessie James i Eric Decker w nowym reality show na kanale E! Entertainment

Eric & Jessie: Game On - Season 1Khloe i Lamar, Kendra i Hank – w świecie celebrytów pary sportowiec – muzyk są bardzo popularne. Stacja E! zaprasza na spotkania z piosenkarką country Jessie James i gwiazdą amerykańskiego footballu Ericem Deckerem, którym kamery telewizyjne będą towarzyszyć w drodze do ołtarza. Nowe reality show „Eric i Jessie” już od 17 listopada tylko na E! Entertainment.

Widzowie E! Entertainment zobaczą, jak para młodych ludzi próbuje łączyć życie prywatne z karierą zawodową. Przyjrzą się, w jaki sposób Eric i Jessie przygotowują się do ślubu i szukają wymarzonego domu.

Jessie jest znana ze swojego wyjątkowego głosu i piosenki „Wanted”, która była hitem na liście Billboard Hot 100 w 2009 roku. Eric to z kolei skrzydłowy drużyny Broncos, gwiazda Narodowej Ligi Futbolowej.

Nowe reality show „Eric i Jessie” na antenie E! Entertainment już od 17 listopada, w każdą niedzielę o godz. 22:00.

Tymczasem program E! Wiadomości potwierdził doniesienia, że gwiazda drużyny Denver Broncos i zawodnik Narodowej Ligi Futbolowej Eric Decker oraz piosenkarka country Jessie James wkrótce zostaną rodzicami. Wokalistka zdradziła stacji E!, że pierwszy trymestr ciąży nie był dla niej przyjemny i w zupełności nie przypominał błogiego stanu. Mimo wszystko James przyznała: „Cieszę się, że jestem w ciąży i nie mogę doczekać się aż zostanę mamą. Zaakceptowałam fakt, że nie zawszę będę czuła się świetnie”. Piosenkarka powiedziała również, że „Informacja o ciąży była z początku wielkim zaskoczeniem zarówno dla mnie jak i Ericka, gdyż nie planowaliśmy dziecka. Jednak, gdy dowiedzieliśmy się, że wkrótce zostaniemy rodzicami, popłakaliśmy się ze szczęścia. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani tym faktem, a dziecko to dla nas wyjątkowy dar”.

***

O Universal Networks International

Universal Networks International należąca do NBCUniversal, to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych, oferująca atrakcyjne kanały w ponad 176 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Portofolio składa się z kanałów: Universal Channel, 13th Street Universal, Scifi Universal, DIVA Universal, Telemundo i Studio Universal, E! Entertainment Television, The Style Network i Golf Channel. Te wyjątkowe marki dostarczają pełen zakres oferty rozrywkowej do lokalnych odbiorców na całym świecie.

Universal Networks International obsługuje także kanał Movies 24 oraz dysponuje pakietem kontrolnym akcji w KidsCo joint venture. Dodatkowo NBCUniversal News Group, jedno z najbardziej wpływowych i poważanych portfolio telewizyjnych i internetowych programów informacyjnych, obsługuje na arenie międzynarodowej stacje CNBC i NBC News.

Universal Networks International jest oddziałem NBCUniversal, jednej z wiodących globalnych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się rozwojem, produkcją oraz marketingiem rozrywkowych i informacyjnych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. Portfolio NBCUniversal składa się z kanałów informacyjnych oraz rozrywkowych, czołowego producenta filmów fabularnych, znaczących producentów telewizyjnych, wiodącej grupy kanałów telewizyjnych oraz światowej sławy tematycznych parków rozrywki. NBCUniversal należy do Comcast Corporation.