Jessie James i Eric Decker w nowym reality show na kanale E! Entertainment

Eric & Jessie: Game On - Season 1Khloe i Lamar, Kendra i Hank – w świecie celebrytów pary sportowiec – muzyk są bardzo popularne. Stacja E! zaprasza na spotkania z piosenkarką country Jessie James i gwiazdą amerykańskiego footballu Ericem Deckerem, którym kamery telewizyjne będą towarzyszyć w drodze do ołtarza. Nowe reality show „Eric i Jessie” już od 17 listopada tylko na E! Entertainment.

Widzowie E! Entertainment zobaczą, jak para młodych ludzi próbuje łączyć życie prywatne z karierą zawodową. Przyjrzą się, w jaki sposób Eric i Jessie przygotowują się do ślubu i szukają wymarzonego domu.

Jessie jest znana ze swojego wyjątkowego głosu i piosenki „Wanted”, która była hitem na liście Billboard Hot 100 w 2009 roku. Eric to z kolei skrzydłowy drużyny Broncos, gwiazda Narodowej Ligi Futbolowej.

Nowe reality show „Eric i Jessie” na antenie E! Entertainment już od 17 listopada, w każdą niedzielę o godz. 22:00.

Tymczasem program E! Wiadomości potwierdził doniesienia, że gwiazda drużyny Denver Broncos i zawodnik Narodowej Ligi Futbolowej Eric Decker oraz piosenkarka country Jessie James wkrótce zostaną rodzicami. Wokalistka zdradziła stacji E!, że pierwszy trymestr ciąży nie był dla niej przyjemny i w zupełności nie przypominał błogiego stanu. Mimo wszystko James przyznała: „Cieszę się, że jestem w ciąży i nie mogę doczekać się aż zostanę mamą. Zaakceptowałam fakt, że nie zawszę będę czuła się świetnie”. Piosenkarka powiedziała również, że „Informacja o ciąży była z początku wielkim zaskoczeniem zarówno dla mnie jak i Ericka, gdyż nie planowaliśmy dziecka. Jednak, gdy dowiedzieliśmy się, że wkrótce zostaniemy rodzicami, popłakaliśmy się ze szczęścia. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani tym faktem, a dziecko to dla nas wyjątkowy dar”.

***

O Universal Networks International

Universal Networks International należąca do NBCUniversal, to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych, oferująca atrakcyjne kanały w ponad 176 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Portofolio składa się z kanałów: Universal Channel, 13th Street Universal, Scifi Universal, DIVA Universal, Telemundo i Studio Universal, E! Entertainment Television, The Style Network i Golf Channel. Te wyjątkowe marki dostarczają pełen zakres oferty rozrywkowej do lokalnych odbiorców na całym świecie.

Universal Networks International obsługuje także kanał Movies 24 oraz dysponuje pakietem kontrolnym akcji w KidsCo joint venture. Dodatkowo NBCUniversal News Group, jedno z najbardziej wpływowych i poważanych portfolio telewizyjnych i internetowych programów informacyjnych, obsługuje na arenie międzynarodowej stacje CNBC i NBC News.

Universal Networks International jest oddziałem NBCUniversal, jednej z wiodących globalnych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się rozwojem, produkcją oraz marketingiem rozrywkowych i informacyjnych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. Portfolio NBCUniversal składa się z kanałów informacyjnych oraz rozrywkowych, czołowego producenta filmów fabularnych, znaczących producentów telewizyjnych, wiodącej grupy kanałów telewizyjnych oraz światowej sławy tematycznych parków rozrywki. NBCUniversal należy do Comcast Corporation.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj