Philips przedstawia Sonicare For Kids

Philips przedstawia Sonicare For Kids – rewolucyjną szczoteczkę soniczną w wersji dla najmłodszych!

HX6381_02 aTworząc produkty do higieny jamy ustnej korzystające z technologii sonicznej Philips Sonicare nie zapomniał o najmłodszych. Szczoteczka Sonicare For Kids czyści zęby dziecka zamieniając pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna. Dwie wymienne główki czynią szczoteczkę odpowiednią dla dzieci w wieku od 4 lat do 7 i powyżej. Sonicare For Kids zapewnia dokładne i delikatne czyszczenie dziecięcych zębów a także uczy dziecko poprawnych nawyków podczas szczotkowania!

Główki szczoteczki Sonicare For Kids zostały zaprojektowane w taki sposób, aby czyścić delikatnie i dokładnie rozwijające się zęby dziecka. Dźwięki zachęcają do czyszczenia kolejnych partii zębów a timer wyznacza czas ucząc dziecko dobrych nawyków. Ergonomiczna, wygodna konstrukcja szczoteczki, jej design oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że dziecko sięga po nią z chęcią.

3 wymienne panele w różnych kolorach umożliwiają dziecku dostosowanie wyglądu szczoteczki do własnych upodobań.

KidTimer systematycznie wydłuża czas czyszczenia zębów przez 90 dni do zalecanych przez dentystów 2 minut.

KidPacer to dźwięki szczoteczki zachęcające dziecko do czyszczenia przedniej oraz tylnej strony górnych i dolnych zębów.

Dzięki główce dostępnej w 2 rozmiarach szczoteczka będzie towarzyszyła dziecku na różnych etapach jego rozwoju. Mała główka doskonale sprawdzi się u 4-6 latków, duża u dzieci od ok. 7 roku życia. Gumową główkę zaprojektowano z myślą o ochronie dziecięcych zębów i delikatnych dziąseł.

2 tryby mocy czynią szczoteczkę idealną dla potrzeb zarówno kilkulatków, jak i starszych dzieci zapewniając delikatne, dokładne czyszczenie odpowiednie na danym etapie rozwoju uzębienia dziecka.

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia szczoteczki Sonicare For Kids pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł. Drgania soniczne zamieniają pastę do zębów w natleniony płyn docierając w miejsca niedostępne dla szczoteczki manualnej.

Solidny, antypoślizgowy uchwyt umożliwia przechowywanie szczoteczki w pozycji pionowej, a także nakładanie pasty do zębów po położeniu szczoteczki. Ergonomiczna konstrukcja szczoteczki umożliwia dziecku samodzielne czyszczenie zębów, jak i pomoc rodzica w przypadku maluchów (ok.4 r.ż.).

Rekomendowana cena detaliczna szczoteczki Sonicare For Kids wynosi 319pln.