RAY-BAN AVIATOR SOLID GOLD LIMITED EDITION

RAY-BAN AVIATOR SOLID GOLD LIMITED EDITION: LEGENDARNA IKONA PO RAZ PIERWSZY W HISTORII STWORZONA Z 18 KARATOWEGO ZŁOTA!

Ray-Ban_Aviator_Solid_Gold (1)Ray-Ban, lider branży markowych okularów, prezentuje model RAY-BAN AVIATOR SOLID GOLD. Najstarszy i najbardziej znany model okularów marki po raz pierwszy wykonany z 18 karatowego złota! Elegancja promieniuje z każdego elementu tej prawdziwie luksusowej edycji ponadczasowego Aviatora, od wyjątkowych materiałów z których stworzona jest mineralna soczewka G-15 z polaryzacją, aż po ekskluzywne, skórzane etui. Tylko 1200 par tego wyjątkowego modelu będzie dostępne na całym świecie, w tym tylko 3 w Polsce! Będą one dostępne tylko w jednym salonie optycznym w Polsce – w Optique przy placu Trzech Krzyży 18 w Warszawie. Każdy model będzie oznaczony specjalnym numerem po wewnętrznej stronie zausznika. Każda z opraw wyposażona będzie też w specjalny certyfikat autentyczności:

STYL I FUNKCJONALNOŚĆ

Prestiż nowego modelu jest oczywisty dla każdego kto go zobaczy – a jeszcze bardziej oczywisty staje się dla tych, którzy je założą. Tak jak piloci, którzy zainspirowali pierwszy legendarny model, kolekcja RAY-BAN AVIATOR SOLID GOLD została stworzona tak, aby styl i funkcjonalność okularów wynieść na wyższy poziom. Podkreślając stałe poświecenie marki do poszukiwania najnowszych rozwiązań technologicznych, marka stworzyła oprawę z 18-sto karatowego złota, połączoną z mineralnymi soczewkami z polaryzacją G-15. Soczewki nie tylko dostarczają nam niezrównanej ochrony przed promieniami słonecznymi, ale też blokują oślepiajace światło odbite od różnego typu powierzchni płaskich, takich jak śnieg czy asfalt. Dzięki temu gwarantuje perfekcyjny komfort widzenia i zrelaksowane oczy. Oprawa umieszczona jest w ekskluzywnym opakowaniu, dzięki czemu RAY-BAN AVIATOR SOLID GOLD staje się także propozycją niezwykłego prezentu.

HISTORIA I EWOLUCJA

Stworzony aby chronic pilotów US Air Force przed szkodliwymi promieniami słonecznymi podczas lotów na dużych wysokościach, model okularów przeciwsłonecznych „Ani-Glare” (pierwsza nazwa modelu Aviator) powstał w 1937 roku. W niezapomnianym kształcie soczewki – kropli, oryginalny model „Anti –Glare” został stworzony z plastikowej oprawy. W 1938 model ten został przekształcony i od teraz produkuje się go z metalu, a jego nazwa to Ray-Ban Aviator. Na przestrzeni lat, ten legendarny model ewoluował wraz z wieloma edycjami specjalnymi, czego przykładem może być model AVIATOR FOLDING ULTRA z 2012, który łączył różne wykończenia, materiały i opcje soczewek

WPŁYW NA KULTURĘ

Ray-Ban Aviator powstał jako element wyposażenia amerykańskich pilotów, a stał się międzynarodowym fenomenem współczesnej kultury i mody. Wyraża jednocześnie najwyższą jakość i niezapomniany styl, któremu zaufali wierni fani. Kolejne generacje wciąż odkrywają bohatera z przeszłości.

KAMPANIA PROMOCYJNA

Na oficjalnej stronie Ray-Ban powstała dedykowane dla tego modelu podstrona: http://www.ray-ban.com/poland/invest-in-gold. Znajdziemy w niej serię wirusowych filmów „The Ronny Show”, których bohater radzi m.in. „Przestań inwestować w swojego chłopaka. Zainwestuj w swoją twarz!”. Oprócz tego znalazły się tam aktualne notowania innych modowych elementów takich jak spodnie-rurki czy wąsy. Sprawdź notowania swoich modowych dodatków!

Model RAY-BAN AVIATOR SOLID GOLD dostępna będzie w Polsce tylko w salonie optycznym OPTIQUE przy placu Trzech Krzyży 18 w Warszawie oraz na optique.pl. Jego cena to 9 999 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj