Jesienne metamorfozy

Pantene_maska_wlosy_farbowaJesień to idealna okazja do zmiany wyglądu. Jeżeli zawsze marzyłaś o wielkiej metamorfozie, nie zwlekaj ani chwili dłużej. Nowy, intensywny kolor włosów rozświetli ponurą jesienną aurę i sprawi, że poczujesz się wyjątkowa! Nie zapomnij o odpowiedniej pielęgnacji, która pomoże rozbłysnąć Twoim farbowanym włosom. Dzięki trwałej i jednocześnie elastycznej stylizacji Twoja fryzura przetrwa każdą pogodę. Już dziś powitaj nowy sezon z pięknymi włosami!

Jesień kojarzy Ci się z ponurymi, szarymi barwami? Wraz z nadejściem pierwszych chłodnych dni najchętniej schowałabyś się pod kołdrą, czekając na pierwsze wiosenne promienie słońca? Zamiast martwić się kiepską pogodą i spłowiałymi kosmykami po lecie, sięgnij po innowacyjną piankę trwale koloryzującą Wellaton, która gwarantuje długotrwały i intensywny kolor. Dzięki niej odzyskasz pełną kontrolę nad swoimi włosami! Produkty do koloryzacji Wellaton dostępne są w dwóch wariantach: pianki trwale koloryzującej i tradycyjnego kremu koloryzującego, dzięki czemu mamy możliwość wyboru najwygodniejszego dla siebie sposobu koloryzacji. Pianka trwale koloryzująca Wellaton łączy gwarancję intensywnego, długotrwałego koloru z łatwością aplikacji i większą kontrolą nad procesem farbowania. Paleta odcieni pianki urzeka bogatą gamą kolorów – Wellaton to świetliste blondy, urzekający brąz, gorąca czerwień oraz głęboki czerń!

Pianka trwale koloryzująca Wellaton: 23,99 zł*

Żeby Twój nowy kolor olśniewał promiennym blaskiem, powinnaś zadbać o odpowiednią pielęgnację włosów farbowanych. Pantene Zdrowy Kolor to linia stworzona specjalnie dla włosów koloryzowanych. Formuła kosmetyków łączy surfaktanty z wysoko naładowanym polimerem nadającym gęstość – Poly DADMAC. Jego unikalna struktura pozwala na stworzenie w szamponie tzw. ciekłych kryształów, które przylegają do powierzchni włosa i redukują znajdujące się na nim negatywne ładunki, ułatwiając tym samym przyswajanie składników odżywczych. Dzięki zawartym w  odżywkach pozytywnie naładowanym silikonom (np. amodimethicones) kolor utrzymuje się dłużej. Linia Pantene Pro-V Zdrowy Kolor nada Twoim włosom zdrowo wyglądający połysk i pomoże chronić je przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją. W skład linii wchodzą:

  • Szampon Pantene Zdrowy Kolor (250 ml) – 11.99 zł*
  • Odżywka Pantene Zdrowy Kolor (200 ml) – 11.99 zł*
  • Błyskawicznie Chroniąca Kolor Odżywka w Spray’u do Włosów Farbowanych (150 ml) – 21.99 zł*
  • 2 – minutowa Maska Zdrowy Kolor (200 ml) – 21.99 zł*
  • Eliksir Przeciw Blaknięciu Koloru (58 ml) – 21.99 zł*
  • Serum Wydobywające Blask Koloru (75 ml) – 21.99 zł*

Zadbaj o idealne utrwalenie fryzury! Formuła kosmetyków Wellaflex pomaga przejąć pełną kontrolę nad włosami i jednocześnie zachwycać ich naturalnym ruchem. Wellaflex to 12 linii kosmetyków do stylizacji włosów. Kolekcja zawiera lakiery, pianki oraz dodatkowe produkty do stylizacji odpowiadające na różnorodne potrzeby włosów. Innowacyjna technologia lakierów Wellaflex, zapewniająca do 30% mniejsze kropelki w porównaniu z poprzednią formułą, pozwoli na uzyskanie elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia fryzury aż do 24 godzin. Dzięki produktom Wellaflex, możesz samodzielnie w domu stworzyć finezyjne stylizacje, pełne naturalnych ruchów.

Każdy z produktów w kolekcji Wellaflex: 14,99 zł*

*Sugerowana regularna cena detaliczna