MORESCHI w Poznaniu!

MORESCHI w Poznaniu (8)W kompleksie handlowym City Park w Poznaniu – w ekskluzywnym i historycznym miejscu zabudowań wojskowych, w których stacjonował między innymi słynny 15 Pułk Ułanów Poznańskich, swój pierwszy salon otworzyła marka Moreschi – jedna z najbardziej luksusowych marek na świecie, włoski producent obuwia i akcesoriów.

Najsłynniejszym klientem Moreschi był Jan Paweł II. Watykański rozdział w historii firmy otworzył się w 1989r.

„ Nie tylko produkowaliśmy dla papieża słynne czerwone mokasyny, z których jest znany, tworzyliśmy również dla niego buty na co dzień i w góry. W fabryce Moreschi jest spora gablota z jego używanymi butami. Wiszą też zdjęcia obrazujące przekazanie butów papieżowi”- mówi jeden z właścicieli firmy, Stefano Moreschi.

Na poznańskiej inauguracji nie zabrakło polskich gwiazd, a wśród nich: Jacka Rozenka, Joanny Majstrak, Sylwii Nowak, Karoliny Nolbrzak, Włodzimierza Matuszaka, Kariny Kunkiewicz, Candy Girl, Barbary Bursztynowicz, Macieja Wilewskiego oraz blogerki modowej – Anny Skury.

W luksusowym wnętrzu salonu goście mieli okazję obserwować w jaki sposób powstają wyjątkowe buty Moreschi.

Włoska klasyka w połączeniu z unikatowymi wzorami faktur skór, pantofle wykonane z nogi strusia, buty ocieplane futrem merynosa, czy kapcie z bardzo delikatnej skóry dzika z kaszmirowym wykończeniem w środku – oto niektóre z niepowtarzalnych produktów, jakie oferuje marka.

Wieczór uświetnił spektakl modowy, który był prezentacją najnowszej kolekcji Jesień/Zima 2013/14.

Marka do Polski została sprowadzona przez panią Krystynę Wilk – Glapę.

2 KOMENTARZE

  1. No proszę! Nie miałam pojęcia, że buty właśnie tej marki nosił nasz Papież. Jestem pod wrażeniem. Gratuluję ciekawego artykułu i pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj