Kobieta w stylu BOHOBOCO i CIN&CIN

Na to wydarzenie tropiciele nowych trendów w modzie czekali już od dawna. W poniedziałek 9 września br., w najmodniejszym obecnie miejscu spotkań sztuki, rozrywki, mody i designu Soho Factory, odbył się wyjątkowy pokaz najnowszej kolekcji duetu BOHOBOCO – jesień/zima 2013/2014. Wydarzenie sponsorował znany wszystkim mecenas mody – marka CIN&CIN!

W wielkim mieście pierwszymi zwiastunami zmieniającej się pory roku są pokazy najlepszych projektantów. Wraz z nastaniem pierwszych chłodniejszych wieczorów wielbiciele, a zwłaszcza wielbicielki, mody zaczynają się zastanawiać, czym w tym sezonie zaskoczą ich czołowe nazwiska świata fashion. Duetu polskich projektantów BOHOBOCO, nie trzeba już przedstawiać nikomu, kto ma coś wspólnego z modą, a szczególnie zwolenniczkom prostoty i nowoczesności.

Oprawa pokazu w Soho Factory inspirowana była latami 40 i 50. XX w., a szczególnie ówczesnym kinem. Do tego samego okresu nawiązywały również klasyczne projekty BOHOBOCO, przetworzone oczywiście w nowoczesnym stylu, z jakiego znani są projektanci. Publiczność, delektując się bąbelkami CIN&CIN, zachwycała się niezwykle kobiecymi, podkreślającymi kształty sukienkami, głębokimi dekoltami i rozkloszowanymi spódnicami. Duet proponuje oszczędną i elegancką kolorystykę – biel, czerń, szarość, granat i delikatny róż – oraz naturalne materiały: jedwab, kaszmir i wełnę. Chętnie stosuje kontrafałdy, stójki, wcięcia i suwaki. Szczególny podziw wzbudziły trzy projekty sukien ślubnych, będące kwintesencją kobiecości w stylu BOHOBOCO i CIN&CIN.

Kobieta, dla której powstają projekty duetu, to, jak podkreślają sami jego członkowie, obywatelka świata, dziewczyna, która interesuje się zarówno modą, jak i kulturą. Może dlatego pokazy zespołu przyciągają tyle pań ze świata show-biznesu. Tym razem wśród publiczności znaleźli się m.in.: Edyta Olszówka, Maja Hirsch, Marcelina Zawadzka, Karolina Szostak, Katarzyna Glinka, Agnieszka Popielewicz, Zofia Ślotała, Aneta Todorczuk-Perchuć, Natasza Urbańska, Maja Sablewska, Dorota Wróblewska, Joanna Horodyńska, Agnieszka Cegielska, Joanna Jabłczyńska, Mariusz Czerkawski, Michał Lesień. BOHOBOCO oklaskiwała również konkurencja: Maciej Zień, Robert Kupisz i Łukasz Jemioł oraz stylista Tomasz Jacyków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj