Magia Świąt Bożego Narodzenia – Dekoracyjne Inspiracje

Jak co roku, kilka tygodni przed Świętami Bożego Narodzenia Centra Handlowe i reszta świata, rozbłysną w świątecznym anturażu. Sklepy i Galerie zmienią się w ,,świątynie,, pełne bożonarodzeniowych symboli i dekoracji. Fachowcy od VM i styliści dadzą upust swojej wyobraźni zdobiąc witryny efektownymi łańcuchami i girlandami. Dla niektórych będzie to sprawdzian stylu i smaku.

Wiodące marki z branży dekoratorskiej, jako pierwsze, zaprezentują swoje świąteczne aranżacje, wskazując tym samym na aktualne tendencje. Wystrój ich sklepów i witryn będzie dla nas inspiracją do przygotowania dekoracji świątecznych w naszych domach.

Jedną z takich marek jest AlmiDecor. Projektanci i styliści tej marki na nadchodzące Święta przygotowali kilka wyjątkowych kolekcji.

Cabaret, Carnival, Cherry, Taiga, to kolekcje pełne zjawiskowych aniołów i radośnie kolędujących mikołajów. To świat baśni, w którym leśne skrzaty w otoczeniu kwiatów paproci i rajskiego ptactwa grają na zaczarowanych fletach. To kolekcje opowiadające o miejscach, w których panuje wieczny śnieg i błyszczy zorza polarna. To również kolekcje, w których znajdziemy weneckie maski, kolorowe pióra i bogato zdobioną choinkową biżuterię…

…więcej o Kolekcji AlmiDecor

Fot. Jacek Święch. Zdjęcia wykonane w salonie ALMI DECOR | Warszawa, Złote Tarasy