POKAZ MODY firmy TRIUMPH -Bielizna zainspirowana naturą

  W malowniczej scenerii restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich 11 marca 2010 odbyło się spotkanie z dziennikarzami i pokaz najnowszej kolekcji marki Triumph.

  Słoneczna pogoda oraz wspaniała zieleń oranżerii były tłem prezentacji nowości firmy Triumph na sezon wiosna/lato 2010.

  Tłumnie przybyli przedstawiciele mediów i osoby opiniotwórcze w świecie mody (m.in. prezenterki TVP Paulina Chylewska, Wioletta Wiktorska oraz aktorka Aleksandra Kisio) podziwiali kolekcje, które powstały z inspiracji naturą. Prezentowane na wybiegu koronki, hafty i nowoczesne dzianiny to odzwierciedlenie naturalnej faktury roślin i zwierzęcych skór.  Charakter każdego z prezentowanych modeli bielizny dziennej, nocnej czy strojów kąpielowych został podkreślony perfekcyjnie dobranymi dodatkami. Szczególny zachwyt wzbudziła scena finałowa, nawiązująca do stylu niezapomnianych ikon mody.

  Goście wprawieni w wiosenny nastrój długo dyskutowali o preferowanych przez siebie fasonach i ulubionej kolorystyce.

  Triumph International jest jednym z największych producentów bielizny na świecie. Triumph ze swoimi głównymi markami Triumph®, sloggi®, Valisère® and HOM® obecny jest na rynkach ponad 120 państw. Zatrudnia ponad 40 000 pracowników i osiąga dochód w granicach 2.37 miliarda CHF (2008).

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj