Iga Świątek Ambasadorką Marki Lancôme w Polsce

IGA ŚWIĄTEK ambasadorką marki LANCOME (3) Jako światowa liderka, Iga Świątek jest nie tylko ambasadorką na korcie, ale również poza nim, inspirując kobiety do osiągania niezależności i realizacji własnych ambicji. „Zawsze podziwiałam markę Lancôme, a współpraca z nimi to realizacja moich marzeń. Cieszę się, że mogę również rozwijać programy wspierające kobiety na rynku pracy” – powiedziała Świątek.

Wyjątkowa sportowczyni, wyjątkowe potrzeby

Znana z wyznaczania własnych trendów, Iga Świątek wyróżnia się na tle innych sportowców unikalnym podejściem do mody i urody. Dla Lancôme, która stawia na różnorodność i indywidualność, Świątek jest wyrazem nowoczesnego podejścia do kobiecości, gdzie każda kobieta ma swobodę w wyrażaniu siebie.

Inicjatywa „Write Your Future”

Iga będzie także twarzą „Write Your Future” – inicjatywy Lancôme, której celem jest wspieranie młodych kobiet w osiąganiu niezależności poprzez edukację. Program ten ma na celu zmniejszenie nierówności społecznych i ekonomicznych, dając kobietom narzędzia niezbędne do odnoszenia sukcesów w nowoczesnym świecie.