CROCS x Hello Kitty

Marka Crocs i Hello Kitty łączą swe siły, by uczcić 50 lat ikonicznej postaci popkultury w niepowtarzalny sposób. Ta szczególna kolaboracja przynosi kolekcję, która emanuje urokiem i oddaniem, jednocześnie promieniując pozytywną energią oraz radością ulubionej bohaterki z dzieciństwa.CROCS � HELLO KITTY.11 CROCS � HELLO KITTY.9

Nowe modele, takie jak Siren Clog i Stomp Slide, zdobywają serca zarówno entuzjastów mody, jak i fanów Hello Kitty, oferując nowoczesną interpretację klasyki. Iconic Classic Clog nabiera nowego życia, zachowując swój charakterystyczny design, ale wzbogacając go o kultowe motywy Hello Kitty.

Crocs Stomp Slide, jako nowość, jest kwintesencją śmiałości i wyrafinowania, przy zachowaniu charakterystycznego komfortu i funkcjonalności, znanego z marki Crocs. Występujący w czerwieni, ulubionym kolorze Hello Kitty, ten model przyciąga uwagę swoją atrakcyjnością i świeżością.

Nie można zapomnieć również o Siren Clog, który stanowi esencję kobiecego wdzięku i elegancji, pozostając jednocześnie wiernym wygodzie Crocs i urokowi Hello Kitty.

W kolekcji, nawiązującej do korzeni Hello Kitty oraz DNA Crocs, wielbiciele marki znajdą także unikalne, wielkoformatowe przypinki Jibbitz™, które dodają osobistego charakteru każdemu butowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj