Damskie sandały Elle od marki Keen

Letnie wakacje to czas odpoczynku, ale nie oznacza to, że nie możemy spędzać ich aktywnie. W końcu to właśnie tak tworzymy najlepsze wspomnienia i dbamy o swoje zdrowie i kondycję. Specjalnie dla wielbicielek aktywnego wypoczynku marka Keen zaprojektowała wyjątkowy model sportowych sandałów Elle.1 KEEN_ELLE 2 KEEN_ELLE 3 KEEN_ELLE 4 KEEN_ELLE 5 KEEN_ELLE

Keen to amerykańska marka, która od prawie 20 lat dostarcza na rynek najwyższej jakości sportowe obuwie zachęcające do wyjścia na dwór i odkrywania świata. Z okazji zbliżających się wakacji postanowiła wyjść na przeciw kobietom, które bardzo często muszą wybierać między wygodą, jakością, a wyglądem, i stworzyć model, który łączy wszystkie te cechy.

Wyposażone w elastyczne paski, z gumową, podwyższającą przyczepność podeszwą i elastyczną cholewką sandały Elle sprawdzą się podczas każdej letniej aktywności. Dużą zaletą tego modelu, zwłaszcza podczas uprawiania sportu, czy długich letnich wędrówek, jest technologia Eco Odor Control blokująca rozwój mikrobów tworzących nieprzyjemne zapachy.

Dodatkowo, marka Keen znana jest ze swojej troski o środowisko i ekologicznych rozwiązań, więc nowy model Elle jest nie tylko wielozadaniowy, ale także stworzony zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jego paski zostały wykonane w 100% z przetworzonych plastikowych butelek, a elastyczna cholewka z tworzywa pochodzącego z recyklingu.

W kolekcji znalazło się wiele wersji kolorystycznych w energetycznych letnich barwach, ale wielbicielki klasyki również znajdą tam coś dla siebie – marka Keen specjalnie dla nich przygotowała czarne, białe i beżowe modele.