Karin Ann – bezkompromisowa buntowniczka

Została okrzyknięta Odkryciem Roku 2021 w Czechach i na Słowacji. Obok Elettry Lamborghini, Niny Kraviz, czy znanej wszystkim Darii Zawiałow jest twarzą listy Spotify EQUAL. Obecnie pracuje nad kolejnym singlem i odważnie zmienia wizerunek, współpracując z  Ann-Marie Hoang, amerykańską kostiumografką znaną m.in. ze współpracy z Demi Lovato, Andersonem Pakk czy Action Bronsons.

Należy do pokolenia Z, ale nie chce być niewolniczką tego określenia. Lubi łamać stereotypy i wspólnie z Ann-Marie Hoagn – znaną jako The Master of Disguise, przygotowała totalną zmianę wizerunku. Karin Ann pierwszą stylizację z Ann-Marie stworzyła na rozdanie Zebrik Awards. Był to obszerny garnitur w kolorowe, fractalowe wzory, a całość dopełniała mocno awangardowa biżuteria. Ponieważ obie artystki łączy podobna estetyka, postanowiły pójść dalej i do kolejnego singla stworzyć kompletnie nową odsłonę Karin Ann, a tak się składa, że Neo Punk połączony ze stylem Harajuku Girl to najbliższe inspiracje dla obu dziewczyn. Lateks, oversizowe marynarki, ciężkie buty czy biała koszula noszona z gorsetem. Do tego koronkowe rajstopy i duża ilość biżuterii. Z jednej strony dostajemy punkowy sznyt przypominający ulice Londynu lat 70., gdzie zbuntowani anarchiści nosili awangardowe, własnoręcznie przerabiane ubrania. Często dziurawione oraz malowane, głównie w kolorach czarnych białych i czerwonych. Z drugiej zaś mamy dziewczęce, kraciaste minispódniczki i koronki połączone z masywnymi butami na podeszwie XXL rodem z japońskiej mangi. To właśnie odwaga w łączeniu pozornie niepasujących elementów sprawia, ze styl słowackiej artystki jest wyrazisty i wyróżnia ją w tłumie.

Karin Ann (5) Karin Ann (4) Karin Ann (3) Karin Ann (1) Karin Ann (2) Karin Ann (6)Autorką zdjęć jest młoda, brytyjska fotografka Sara Irvin. Znana na Instagramie jako @sara_shoots_ ma na koncie współpracę m.in. z takimi gwiazdami jak Bexey, A$AP Rocky, Headie One, Shoreline Mafia, Sam Wise, BVDLVD czy Fizzler.  Sesja Karin Ann powstała w Londynie, a to tylko przedsmak metamorfozy. Niebawem artystka będzie kręciła nowy teledysk, w którym zobaczymy m.in. kolejne stylizacje The Master of Disguise.