Limitowana edycja Skechers x kansaïyamamoto

Limitowana edycja Skechers x kansaïyamamoto powstała w hołdzie późnej japońskiej awangardzie modowej, niezwykłej wizji projektanta tego nurtu oraz przekonaniom, że moda powinna przemawiać do każdego. Ta globalna kolaboracja powstająca latami była jednym z ostatnich projektów, na które miał wpływ uznany projektant Kansai Yamamoto, zanim zmarł w 2020 roku.

Awangardowe projekty Yamamoto przekraczały granice i łamały zasady świata mody. Były uwielbiane przez muzyczne ikony lat 70-tych. To pierwszy japoński projektant, który zaprezentował swój pokaz w Londynie, aby potem pojawiać się na licznych Fashion Weeks w Tokyo, Nowym Jorku czy Paryżu. Był niekwestionowanym wirtuozem, a jego legenda pozostaje żywa dzięki ponadczasowym projektom i autorskiej marce, która dumnie niesie jego imię.Limitowana edycja Skechers x kansaïyamamoto (2) Limitowana edycja Skechers x kansaïyamamoto (4)

W sesji zdjęciowej towarzyszącej premierze kolekcji, modele zostali sfotografowani nosząc ubrania kansaïyamamoto, które odtworzone zostały z projektów z archiwalnych kolekcji pochodzących z lat 80-tych oraz w butach z kolekcji Skechers x kansaïyamamoto, aby dodatkowo podkreślić dziedzictwo kryjące się w sztuce projektowania obuwia.

Komfort i lekkość ruchu to dla Skechers wartości spójne z koncepcją projektanta, w której główny nacisk jest położony na przynoszenie radości. Fani tej wizji mogą oddać hołd wyjątkowej estetyce Kansai Yamamoto, dzięki najnowszej kolekcji pochodzącej z tej kolaboracji w Skechers Max Cushioning dla kobiet i mężczyzn.Limitowana edycja Skechers x kansaïyamamoto (1) Limitowana edycja Skechers x kansaïyamamoto (3)