„Trolle” i kolekcja Cottoline od Gatty

Nadchodząca jesień w Gatta będzie zwariowana i kolorowa. Wszystko za sprawą wesołych, rezolutnych i kolorowych stworków. Już 4 listopada do kin wchodzi bowiem hit wytworni Dreamworks – film „Trolle”, na który z niecierpliwością czekają dzieci i dorośli na całym świecie. Gatta jeszcze przed jego premierą przygotowała niespodziankę dla swoich najmłodszych klientów. Od października w kolekcji Cottoline dostępne będą rajstopki i skarpetki z tytułowymi bohaterami filmu. Szukajcie ich w salonach Gatta!

„Trolle ” to nowa produkcja wytwórni DreamWorks, która słynie z wyjątkowych animacji dla całej rodziny. Tytułowi bohaterowie to radosne, rozśpiewane i roztańczone stworki, obdarzone bajecznie kolorowymi włosami, które układają się w niezwykłe fryzury. Bez wątpienia staną się oni małymi idolami dzieci na całym świecie, którzy z pewnością będą chcieli je mieć w swojej kolekcji zabawek. Dlatego marka Gatta już teraz pomyślała o stworzeniu miłego i zarazem praktycznego gadżetu z tytułowymi postaciami, którym dzieci będą mogły cieszyć się na co dzień, mając go na sobie.  

Trolle – bajkowi bohaterowie na co dzień

Marka Gatta stworzyła limitowaną kolekcję rajstopek (dla dzieci w wieku 2-8 lat), dzięki którym maluchy przeniosą się w zaczarowany świat „Trolli”, a ich ulubiona, bajkowa postać będzie im towarzyszyć przez cały dzień.

Najnowsza kolekcja Gatta Cottoline to rajstopowe propozycje w pełnej gamie kolorów i wzorów. Znajdziemy na nich tytułowe trolle, m.in. Poppy, Branch, Guy Diamond oraz Cooper, które przeniosą każdego malucha do swojej magicznej i wielobarwnej krainy. Te kolorowe propozycje od Gatty, ozdobione wyjątkowymi bohaterami sprawią, że żaden urwis nie będzie już grymasił przy ubieraniu rajstopek.

Kolekcja Cottoline to nie tylko niezwykłe wzory, to także wysoka jakość produktów. Rajstopy zostały wykonane z najwyższej jakości bawełny, dzięki czemu są delikatne, miękkie i wygodne. Dodatek elastanu sprawia, że produkty nie deformują się w trakcie użytkowania, łatwo się je zakłada i nawet po wielokrotnym praniu nie tracą swoich właściwości. Ponadto produkty marki Gatta posiadają certyfikat Eko-Tex, który potwierdza, że wszystkie materiały użyte do ich produkcji nie zawierają szkodliwych substancji i są odpowiednie dla alergików.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here