Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021

Choć jeszcze trwają wakacje, wielkimi krokami zbliża się 1 września, a wraz z początkiem jesieni czeka nas nowy rok szkolny. Buty dla dzieciaków – od pierwszoklasistów do maturzystów – warto wybrać z oferty CCC.Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (1) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (2) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (3) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (4) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (5) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (6) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (7) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (8) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (9) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (10) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (11) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (12) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (13) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (14) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (15) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (16) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (17) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (18) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (19) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (20) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (21) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (22) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (23) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (24) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (25) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (26) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (27) Dziecięca kolekcja CCC Back To School na sezon jesień-zima 2021 (28)

W CCC wymarzone dodatki znajdą przedstawiciele wszystkich pokoleń, także najbardziej wymagający klienci, czyli dzieci. Z oferty marek własnych – Sprandi, Nelli Blue dla dziewczynek i Action Boy dla chłopców, oraz popularnych sportowych brandów, takich jak Adidas, Champion, Puma, czy New Balance, łatwo skompletować szkolną wyprawkę. Przydadzą się stabilne sneakersy, wygodne buty na zmianę i przepastne plecaki.

Dzięki Sprandi uczniowie mogą ubrać się od stóp do głów. W kolekcji znalazły się bucket haty, pastelowe dresy, sneakersy, pastelowe albo białe, często dla ułatwienia zapinane na rzepy, oraz plecaki i torby sportowe.

Action Boy – marka przeznaczona dla chłopców – lansuje półbuty, lżejszą wersję traperów, w neutralnych odcieniach brązu i granatu.

Nelli Blue to świat dziewczynek. Przebojem kolekcji na jesień są trampki w landrynkowych kolorach.

Ze sportowych marek ze świata warto zainwestować w sneakersy Champion, New Balance czy Reebok. W kolekcji Champion nastolatki znajdą różnokolorowe dresy i sneakersy w klimacie retro, u Adidasa buty całe białe, w kontrastowych kolorach albo w neonowych odcieniach, np. oranżu. Pastele to domena nowej kolekcji New Balance. Dzieciakom, które kochają styl przełomu wieków, spodobają się vansy – wsuwane albo sznurowane, w czerni i bieli. Kolorowe t-shirty można wybrać z kolekcji Champion, Pumy i Sprandi, a najbardziej pojemne plecaki pokazują Reebok i Sprandi.

Sesja amerykańskiej fotografki Lei Winkler, która pracowała już dla magazynów „Brick”, „W” i „i-D”, pokazuje radość z bycia dzieciakiem – wyzwania sportowe na boisku, swobodę jazdy na deskorolce, emocje na stadionie. Klimat amerykańskiego liceum znany z filmów – czerwone szafki, zielone murawy, orkiestra grająca na meczach – wywołują nostalgię za pierwszym dniem szkoły. 

Oferta dziecięca jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Zdjęcia: Lea Winkler

Modelki i modele: Adele Ekoue, Raya Van Ruysevelt, Lola Klarenbeek, Luna Berroa, Liam Koning, Otis Bo, Arnoud Van Der Haagen, Mikki Van Leeuwen, Tiago Martins

Stylizacja: Ewelina Gralak

Makijaż: Emilie Green

Włosy: Michał Bielecki

Scenografia: Aurelie Guillemain

Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC

Art Director: Maria Mastalerz / CCC

Produkcja: Bartosz Majkowski / CCC

Dom produkcyjny: Visual Crafters