Lasocki Kids AW22

Nadejście jesieni zwiastuje wymianę codziennej garderoby na cieplejszą i bardziej funkcjonalną. Nie inaczej jest w przypadku obuwia, które należy dostosować do niższych temperatur i trudniejszych warunków pogodowych. Przy kompletowaniu jesiennej szafy dla najmłodszych doskonałym wyborem może okazać się nowa kolekcja marki Lasocki. Jesienne propozycje linii Kids to szeroki wybór wykonanych z wysokiej jakości skóry butów dla chłopców i dziewczynek.LASOCKI KIDS AW22 (11) LASOCKI KIDS AW22 (1) LASOCKI KIDS AW22 (2) LASOCKI KIDS AW22 (3) LASOCKI KIDS AW22 (4) LASOCKI KIDS AW22 (5) LASOCKI KIDS AW22 (6) LASOCKI KIDS AW22 (7) LASOCKI KIDS AW22 (8) LASOCKI KIDS AW22 (9) LASOCKI KIDS AW22 (10)

Dziecięce obuwie marki Lasocki zostało stworzone z myślą o najmłodszych – miękkie cholewki amortyzują stopę oraz minimalizują ryzyko odparzeń. Stabilna podeszwa zapewnia odpowiednią przyczepność i komfort chodzenia. Co więcej, marka Lasocki udowadnia, że jakość może iść w parze z doskonałym stylem. Błyszczące cholewki, ciekawe wstawki czy kontrastujące sznurówki z pewnością sprawią najmłodszym dodatkową przyjemność w trakcie użytkowania.

Linia Lasocki Kids stawia na wygodę i najlepsze rozwiązania, stąd najnowsze modele dla maluchów zostały wyposażone w rzepy. Dodatkowe zamki pozwolą na szybkie, samodzielne założenie buta.

Dla starszych dzieci marka Lasocki przygotowała wygodne i funkcjonalne trzewiki. Stylowe modele dla chłopców i dziewczynek idealnie wpiszą się w jesienne stylizacje i zapewnią najlepszy komfort dla dziecięcych stóp. Szeroki wybór propozycji linii Lasocki Kids doskonale sprawdzi się w szkolnych zestawieniach, jak również tych codziennych – na długie jesienne spacery czy zabawy w parku.