Kolekcja Gosi Strojek „Green Leaves” na sezon AW 16/17

Gosia StrojekKolekcja „Green leaves” na sezon AW 2016/17 to ukłon w stronę niedocenionej przez nas natury. „Back to the nature” – zachęca projektantka.

Kolorystyka kolekcji jest inspirowana barwami otaczających nas krajobrazów. Znajdziemy w niej wszystkie odcienie zieleni, granat, burgund, ziemiste beże i ponadczasową czerń.

Konstrukcje kreacji wieczorowych linii GS Gosi Strojek – poprzez warstwowość – nawiązują do budowy liścia. Linia STR Gosi Strojek to z kolei przede wszystkim proste formy i wygodna w użytkowaniu dzianina. Cała kolekcja jest szyta w limitowanych ilościach z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości materiałów takich jak: wełna, jedwab naturalny, ręcznie pikowany ortalion i skóra naturalna.

O marce:
Gosia Strojek to utalentowana projektantka, rdzenna warszawianka. Moda to jej pasja, życie i źródło inspiracji. Wszystkie kreacje tworzone przez Gosię Strojek są dynamiczne, odważne i bezkompromisowe. Projektantka, w wyjątkowy sposób, łączy ze sobą prostotę i elegancję, ale też nie boi się wyznaczać odważnych kierunków w modzie. Motywem przewodnim jej twórczości jest umiejętne łączenie funkcjonalności z ekstrawagancją. Doskonałemu krawiectwu towarzyszy przy tym dbałość o dobór najlepszej jakości materiałów.