Butik MESSO – nowe miejsce na modowej mapie Warszawy.

Shopping Wydarzenia Butik MESSO - nowe miejsce na modowej mapie Warszawy.Na modowej mapie stolicy pojawiło się nowe miejsce – autorski butik MESSO. W kamienicy przy ulicy Nowogrodzkiej 6 od połowy maja można kupić projekty marki.

Shopping Wydarzenia Butik MESSO - nowe miejsce na modowej mapie Warszawy.Przestrzeń ta jest odzwierciedleniem upodobań twórców marki związanych z architekturą wnętrz –zaprojektowali ją (a niektóre elementy nawet wykonali) sami. Podstawą i głównym założeniem w zakresie aranżacji był minimalistyczny styl i harmonia. Wszystkie elementy, tj. meble, oświetlenie i dodatki są doskonale do siebie dopasowane i jednocześnie nie stanowią konkurencji dla ubrań. We wnętrzu widoczne jest połączenie prostych form geometrycznych, wykonanych ze szkła czy stali w połączeniu z materiałami naturalnymi, takimi jak marmur i drewno oraz delikatnymi akcentami kolorystycznymi.

Z subtelnym, minimalistycznym stylem wnętrza korespondują ubrania z aktualnej kolekcji – dominują dyskretna elegancja i uniwersalny styl, przełamane mocniejszą kolorystyką niektórych projektów. Wnętrze ma duży potencjał i z pewnością przypadnie do gustu klientkom.
Shopping Wydarzenia Butik MESSO - nowe miejsce na modowej mapie Warszawy.MESSO to marka dla kobiet ceniących sobie niewymuszoną elegancję i naturalność. Kolekcje tworzone są tak, aby można łączyć ze sobą poszczególne elementy, komponując własne, niepowtarzalne stylizacje. Marka w najnowszej kolekcji łączy w sobie klasykę, minimalizm z kobiecymi, subtelnymi elementami. W kolekcji znajdziemy zarówno asymetryczne spódnice, kobiece, kopertowe sukienki, \jak i dobrze skrojone koszule, marynarki i płaszcze. Kolekcja z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie funkcjonalność oraz prostotę i harmonię w modzie.

Shopping Wydarzenia Butik MESSO - nowe miejsce na modowej mapie Warszawy.W przypadku MESSO istotne jest również to, że cały proces, od momentu powstania projektu do wykonania gotowego egzemplarza, odbywa się w Polsce. Twórcy marki, dążąc do stworzenia produktu najwyższej jakości, współpracują z doświadczonymi rzemieślnikami oraz wybierają najlepsze materiały i dbają o staranność wykończenia. To sprawia, że każda kobieta poszukująca indywidualnego stylu, ceniąca sobie jakość wykonania i ponadczasowość, znajdzie w propozycjach Messo coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here